• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Majówka w ECS

Europejskie Centrum Solidarności zaprasza w długi weekend majowy do obejrzenia wystawy stałej i odwiedzin samego budynku. W dniach od 30 kwietnia do 3 maja (sobota-wtorek) ECS będzie otwarty codziennie od godziny 10.00 do 19.00.

Wystawa stała opowiada o zwycięskiej rewolucji Solidarności i jak dzięki niej zmieniła się Polska, Europa i świat. Jej zwiedzanie - w zależności od wyboru trasy - trwa od 1,5 do 3 godzin. W cenie biletu otrzymujemy audioprzewodnik. Dla rodzin proponujemy ścieżkę rodzinną - są w niej dostępne audioprzewodniki w trzech wersjach językowych - polskiej, angielskiej i ukraińskiej. Podstawowa ścieżka zwiedzania (2,5 - 3h) jest dostępna w 10 wersjach językowych. Dorośli mogą też wybrać wersję krótszą - 1,5h - w języku polskim i angielskim.

ECS zapewnia wiele udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami. Są dostępne ścieżki zwiedzania: dla osób z dysfunkcjami wzroku z audiodeskrypcją i dla osób z dysfunkcjami słuchu - w polskim języku migowym. Zachęcamy do skorzystania z zakupu biletów online z wyprzedzeniem. System umożliwia wybór dnia i godziny.

Wydział Zabaw
Dzieci mogą skorzystać z dużej sali do zabaw edukacyjnych, w której mogą spędzić dwie godziny na okrętowych zabawach. Wydział Zabaw jest przeznaczony dla dzieci w wieku 5-10 lat. Dzieci młodsze muszą pozostawać pod opieką rodzica lub opiekuna. Zapraszamy codziennie od godziny 10.00 do 18.00. Obowiązuje obuwie zmienne lub wejście w skarpetkach.

Tarasy widokowe, gastronomia, sklep
W godzinach otwarcia budynku czynne są bezpłatne tarasy widokowe na 6. piętrze. Na parterze funkcjonują dwa punkty gastronomiczne: restauracja i barek kawowy. Warto też odwiedzić sklep muzealny.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł
 • Bilet ulgowy
  25 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Hanna Raniszewska występuje pod pseudonimem: