stat

Magdalena król - skonstruowałam kontur braku.

Gdański Archipelag Kultury Plama zaprasza na wystawę Skonstruowałam kontur braku Magdaleny Król.

13 - 29 października 2021

Gdańsk,
Wstęp wolny

15 października - 18 grudnia 2021

Wstęp wolny
Magdalena Król - ur. 1978r., mieszka i tworzy w Gdańsku. Artystka wizualna, używająca w swojej pracy medium malarskie oraz ilustracyjne, płynnie łącząc te obszary w swojej praktyce. W pracach artystki istota tkwi poza tym, co przedstawione, a źródła tożsamości zostają umowne. Od 2019 roku jest członkinią zarządu fundacji Kolonia Artystów oraz była członkinią wspierającą HALO Kultura Gdynia. Jej prace są wystawiane m.in.: Gdański Teatr Szekspirowski, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie Galeria SalonAkademii, Noc Wrzeszcza Fundacja Palma, Gdańska Galeria Miejska materiał multimedialny z archiwum KA, czy na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Rok 2020 zakończyła wystawą w galerii WL4 Mleczny Piotr pod opieką Mariusza Warasa MCity. W 2021 otrzymała Stypendium Kulturalne Miasta Gdańska.

Otwarcie wystawy: 15 września, godz. 18:00
Wystawa czynna w terminie 15.09 - 08.10.2021r.
Galeria czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 10 - 17.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Stefan Chwin, powieściopisarz, eseista, profesor, wykładowca uniwersytecki urodzony w Gdańsku, nie jest autorem powieści: