stat
Impreza odwołana

Madaleine

"Madaleine" to one woman show! To kolaż piosenek, tekstów, przemyśleń, skeczy - swoista teatralna hybryda, jakiej na polskiej scenie chyba jeszcze nie było. Wielobarwność, radość i autoironia - to chyba najtrafniejsze określenia tego przedstawienia.

cze 7

niedziela, godz. 18:00

bilety 35 zł
ulgowy 30 zł
Ta wersja mnie, która ma na tyle odwagi, żeby opowiedzieć o sobie. O nas. O tych wszystkich kobietach, które we mnie są. O tych wszystkich barwach, emocjach, przeżyciach, które stanowią moje "Ja".

I choć zaczynam opowieść o sobie - bo w tym temacie wiem najwięcej - to jest to historia uniwersalna, to swoiste lustro, w którym przejrzeć i odnaleźć się może nie jeden widz.

Magdalena Kumorek - absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Laureatka wielu konkursów i festiwali piosenki, w tym Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Od lat związana z Teatrem Muzycznym w Gdyni i Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Szerszej publiczności znana z filmów "Poranek kojota" O. Lubaszenko, "Układ zamknięty" R. Bugajskiego czy seriali - "Przepis na życie" TVN.

W 2014 r. wydała płytę "Śmiercie" z autorską muzyką do słów Bolesława Leśmiana. Matka do kwadratu, świadomie żyjąca wegetarianka, aktorka stale poszukująca nowych ścieżek rozwoju.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Zgodnie z planami miejskimi, obecna siedziba CSW Łaźnia miała pełnić bardzo oryginalną funkcję. Jaką?