stat
Impreza odwołana

Madaleine

"Madaleine" to one woman show! To kolaż piosenek, tekstów, przemyśleń, skeczy - swoista teatralna hybryda, jakiej na polskiej scenie chyba jeszcze nie było. Wielobarwność, radość i autoironia - to chyba najtrafniejsze określenia tego przedstawienia.

Ta wersja mnie, która ma na tyle odwagi, żeby opowiedzieć o sobie. O nas. O tych wszystkich kobietach, które we mnie są. O tych wszystkich barwach, emocjach, przeżyciach, które stanowią moje "Ja".

I choć zaczynam opowieść o sobie - bo w tym temacie wiem najwięcej - to jest to historia uniwersalna, to swoiste lustro, w którym przejrzeć i odnaleźć się może nie jeden widz.

Magdalena Kumorek - absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Laureatka wielu konkursów i festiwali piosenki, w tym Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Od lat związana z Teatrem Muzycznym w Gdyni i Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Szerszej publiczności znana z filmów "Poranek kojota" O. Lubaszenko, "Układ zamknięty" R. Bugajskiego czy seriali - "Przepis na życie" TVN.

W 2014 r. wydała płytę "Śmiercie" z autorską muzyką do słów Bolesława Leśmiana. Matka do kwadratu, świadomie żyjąca wegetarianka, aktorka stale poszukująca nowych ścieżek rozwoju.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku w Gdańsku odbył się pierwszy spektakl operowy i jaki był jego tytuł?

 

Najczęściej czytane