stat
Impreza już się odbyła

Machina Brzmi Dobrze - Glen Montanaro & Alicja Sobstyl

Glen Montanaro - Musician znowu zabrzmi w Machinie, tym razem z porywającym wokalem Alicji Sobstyl.

wrz 24-26

piątek - niedziela, godz. 20.00

Sala Koncertowa PFK Sopot, Grand Pavillion w Radisson...
bilety 90 - 120 zł

 (3 opinie)

sty'22 29

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 99 zł
przedsprzedaż 79 zł
Kup bilet
Alicja
Jest przeciwniczką szufladkowania muzyki i muzyków. Wokalistką, absolwentką wydziału wokalnego szkoły muzycznej I i II stopnia w Lublinie, studentką śpiewu solowego na Akademii Muzycznej w Gdańsku, studentką jazzu na "akademii domowej". Przełomowym wydarzeniem w jej muzycznej karierze był udział w VII międzynarodowym festiwalu "Śladami Singera", gdzie w trakcie dwutygodniowej trasy współpracowała z artystami z całego świata, tworząc oprawę muzyczną będącą tłem do spektaklu i pokazów sztukmistrzów. Dało jej to szansę na eksperymentowanie z muzyką improwizowaną i ilustracyjną, poprzez połączenie śpiewu rozrywkowego, klasycznego, białego oraz gry na flecie poprzecznym.
Inspiracje czerpie od otaczających ją ludzi i świata, lubi odkrywać już zapomnianych i jeszcze nie zapamiętanych artystów. Wciąż jest na etapie szukania swojej muzycznej ścieżki, dlatego chętnie uczestniczy w koncertach, jamach, warsztatach i innych wydarzeniach kulturalnych. Zwolenniczka nieoczywistych rozwiązan i ciekawych kolorów w muzyce. Brała udział w warsztatach z takimi muzykami jak: Marek Bałata, Kenny James, Dorota Miśkiewicz, Bogdan Hołownia, Kazimierz Jonkisz.

jazz - koncerty w Trójmieście


Glen 
Studiował kompozycje i odkrył, że jego powołaniem jest gitara jazzowa. Kształcił się pod okiem takich nauczycieli jak Warren Galea, Clint Campisi czy Alan Portelli.
Po powrocie z Włoch, gdzie odbył cześć swoich studiów, założył zespół gitarowy, którego był liderem i w którym spełniał się pisząc utwory. Kiedy był we Francji zainteresował się rytmami śródziemnomorskimi i bliskiego wschodu. Część swojej muzycznej podróży spędził w Nowym Jorku gdzie współpracował z kompozytorem Jessem Rymerem. Zanurkował wtedy w otchłań muzykę eksperymentalną i zbliżył się do tradycyjnego jazzu. Obecnie rozwija się muzycznie w Gdańsku.

 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co znajduje się w Parku Hestii w Sopocie?