• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Łowcy Słów: Opowieści o drzewach. Opowiadania performatywne + warsztat

Zapraszamy na opowieści performatywne od Łowców Słów, których osią wydarzeń i przemian jest DRZEWO - niemy świadek wielu niezwykłych historii lub oś świata, jak Yggdrasill u Germanów, Drzewo Świata u Słowian, drzewo Bodhi u buddystów. Oczywiście również do legend i baśni przeszły głogi, stare wierzby czy olchy, w towarzystwie których które odwracają się losy bohaterów.

31 lipca - 25 sierpnia 2022, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
ulgowy 20 zł
Kup bilet

w każdy poniedziałek (do 29.08), godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 39 - 99 zł
Po spektaklu warsztat: będziemy sadzić drzewka szczęścia. Drzewkiem szczęścia nazwa się głównie grubosza jajowatego, który jest znany pod nazwami grubosz owalny, grubosz srebrzysty lub drzewko pieniędzy. W naszej strefie klimatycznej to roślina doniczkowa, ale w warunkach swojego naturalnego występowania (Afryka) osiąga do 4 m wysokości..

Łowcy Słów - Groszek Stanilewicz i Elżbieta Stanilewicz. Duet działający od lat, mama i córka. Współpracują z Muzeum Etnograficznym w Gdańsku, szkołami, przedszkolami, z GAK oraz Europejskim Centrum Solidarności. Z Fundacją Generacja opowiadały baśnie podczas V Zjazdu Gdańszczan, gościły też w Klubie Wrzeszczaka i współrealizowały projekt "Opowieści dla Przeróbki" - zajęcia arteterapeutyczne dla osadzonych.

Wydarzenie bez limitu wiekowego.
Widzimy się w niedzielę, 10 lipca, o godz. 16.00 na 100czni, ul. Popiełuszki 5.

Informacja o biletach

ZAPISY: wmisztal@gmail.com

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku gdańska publiczność miała okazję po raz pierwszy obejrzeć film "Blaszany Bębenek"?