• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Loveina w Teatrze BOTO

Koncert premierowy singla Jak dawniej z nadchodzącej płyty "Łuna". Koncert premierowego singla Jak dawniej zwiastuje nadejście nowej płyty pt. Łuna, która jest efektem naszej wielomiesięcznej muzycznej przygody. Wyruszcie z nami w podróż podczas której, będziecie mogli usłyszeć nasze najnowsze utwory oraz te z pierwszej EP-ki.

Singiel Jak dawniej po raz pierwszy zabrzmi na scenie Teatru BOTO, a tego samego dnia będzie również dostępny na platformach streamingowych.

jazz - koncerty w Trójmieście


LOVEINA to:

Połączenie uczuć z muzyką i pierwiastkiem uzależnienia. To właśnie LOVEINA. Jej twórcy lubią zaskakiwać muzyką, która nie da o sobie zapomnieć.

Loveina to zespół Agaty Leśniewskiej, absolwentki wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, która zaprosiła do współpracy zaprzyjaźnionych muzyków. Połączyła ich wspólna pasja, która zapoczątkowała muzyczną podróż. W swoim projekcie łączą nabytą przez lata wiedzę z nowymi rozwiązaniami. W ich utworach usłyszymy połączenie harmonii jazzowej z wyrazistymi solówkami gitary, czy pianina. To muzyka, która otwiera się na awangardę, pielęgnując przy tym zakorzenione jazzowe brzmienia. Agata Leśniewska uczestniczyła również w projekcie Tak Brzmi Miasto 2021 gdzie pod okiem muzycznych mentorów zdobywała szlify i cenna wiedzę o początkach w świecie muzycznym.

Skład:
Agata Leśniewska
- wokal,
Maja Biesek - gitara,
Jan Jarecki - piano,
Filip Arasimowicz - bas/kontrabas,
Nikodem Wojtkiewicz - perkusja

fot. Paulina Jarzembska

***
Podczas wydarzenia organizator zapewnia wszelkie środki bezpieczeństwa w związku z sytuacją epidemiolgiczną. Uczestnicy wydarzenia proszeni są o zastosowanie się do aktualnych zasad bezpieczeństwa.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  35 zł
 • Przedsprzedaż
  30 zł
bilety: 30 zł
w dniu koncertu: 35 zł
online: https://goout.net/pl/teatr-boto/vzitjd/

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kiedy odbył się w Gdańsku premierowy pokaz filmu "Popiół i diament"?