stat
Wydarzenie już się odbyło

Literaturnik

Piszesz wiersze lub opowiadania, grasz na gitarze, czy masz nawet własny zespół, jesteś aktorem czy piosenkarzem? Nadszedł twój czas! Zadeklaruj swój talent - bierz udział w wieczorach literackich!
"LITERATURNIK" to spotkanie kulturalno-rozrywkowe, w którym każdy może się pokazać, poza tym mówimy nie tylko o poetach, ale także o muzykach, wokalistach, artystach i miłośnikach teatru.

I nawet jeśli nie chcesz dzielić się swoją pracą z innymi, masz wyjątkową okazję wesprzeć przyjaciół, poznać talenty innych i po prostu dobrze spędzić wieczór!

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową olga.shevtsova@ab.org.pl oraz osobiście do animatora Cafe Albert. Przy zgłoszeniu proszę podać Imię (ksywkę albo w jaki sposób chcecie żeby was ogłaszano podczas występu) i numer kontaktowy, rodzaj występu (deklamacja wierszy, śpiew, pantomima, taniec etc.) oraz techniczne potrzeby występu. Z Waszych zgłoszeń będzie stworzona lista występujących.
Widzowie zgłaszać swojej obecności nie muszą.

O szczegółowych informacjach można dowiedzieć się u animatora Cafe Albert.

Pod czas wydarzenia:
- również będzie uroczyste otwarcie banneru fotograficznego projektu integracyjnego "Jestem z Wrzeszcza"
- oraz otwarcie wystawy fotograficznej Uczniów Technikum nr 2 z oddziałami integracyjnymi w CKZiU nr 1 w Gdańsku z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych. Uczniowie już po raz drugi pragną zaznaczyć swoją solidarność z osobami niepełnosprawnymi, organizując wystawę prac. Wystawa ma zobrazować jak ważne jest znoszenie tytułowych BARIER

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Jak nazywa się gra komputerowa stworzona przez Mateusza Skutnika, której akcja rozgrywa się w Gdańsku?