stat
Wydarzenie już się odbyło

Literaturnik

Piszesz wiersze lub opowiadania, grasz na gitarze, czy masz nawet własny zespół, jesteś aktorem czy piosenkarzem? Nadszedł twój czas! Zadeklaruj swój talent - bierz udział w wieczorach literackich!
"LITERATURNIK" to spotkanie kulturalno-rozrywkowe, w którym każdy może się pokazać, poza tym mówimy nie tylko o poetach, ale także o muzykach, wokalistach, artystach i miłośnikach teatru.

I nawet jeśli nie chcesz dzielić się swoją pracą z innymi, masz wyjątkową okazję wesprzeć przyjaciół, poznać talenty innych i po prostu dobrze spędzić wieczór!

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową olga.shevtsova@ab.org.pl oraz osobiście do animatora Cafe Albert. Przy zgłoszeniu proszę podać Imię (ksywkę albo w jaki sposób chcecie żeby was ogłaszano podczas występu) i numer kontaktowy, rodzaj występu (deklamacja wierszy, śpiew, pantomima, taniec etc.) oraz techniczne potrzeby występu. Z Waszych zgłoszeń będzie stworzona lista występujących.
Widzowie zgłaszać swojej obecności nie muszą.

O szczegółowych informacjach można dowiedzieć się u animatora Cafe Albert.

Pod czas wydarzenia:
- również będzie uroczyste otwarcie banneru fotograficznego projektu integracyjnego "Jestem z Wrzeszcza"
- oraz otwarcie wystawy fotograficznej Uczniów Technikum nr 2 z oddziałami integracyjnymi w CKZiU nr 1 w Gdańsku z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych. Uczniowie już po raz drugi pragną zaznaczyć swoją solidarność z osobami niepełnosprawnymi, organizując wystawę prac. Wystawa ma zobrazować jak ważne jest znoszenie tytułowych BARIER

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który słynny polski reżyser rozpoczynał karierę teatralną w Teatrze Wybrzeże?