stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Literatura okiem Czytu Czytu i BookReviews by Anita (1 opinia)

Vlogi, blogi, podcasty... Podróżnicze, modowe, lifestylowe... a może literackie? No właśnie! Mówienie o książkach też może być udanym pomysłem na siebie! O swojej działalności w Internecie powiedzą nam: jedna z najbardziej znanych vlogerek literackich - Anita z kanału Book Reviews oraz autorka podcastów, czyli 1/3 składu Czytu Czytu z Podsłuchane.pl - Oceansoul.Spotkanie poprowadzi Zuzanna Gajewska z bloga www.promotorkaczytelnictwa.pl.

Anita Boharewicz-Dąbrowska - rocznik 1985, z wykształcenia archeolog, z zamiłowania vlogerka, która prowadzi na youtube jeden z najpopularniejszych w Polsce kanałów o tematyce książkowej Book Reviews by Anita.

W internecie można spotkać ją tutaj:
http://www.youtube.com/user/bookreviewsbyanita
http://instagram.com/bookreviewsbyanita

Marta Najman - w sieci funkcjonuje jako Oceansoul, jedna z trzech prowadzących podcast Czytu Czytu należący do sieci Podsłuchane. Wcześniej przez długie lata recenzowała książki dla kilku portali internetowych, w tym dla Lubimy Czytać, oraz prowadziła bloga poświęconego kulturze. Miłośniczka nietypowej fantastyki, zwłaszcza science fiction i new weird. Chętnie sięga też po polsko- i anglojęzyczną prozę współczesną albo powieści historyczne. Unika wielotomowych cykli. Wydawnictwom nie wybacza źle postawionych przecinków, a czytelnikom - zaginania rogów w książkach. Z wykształcenia tłumaczka tekstów specjalistycznych, najchętniej przekłada jednak literaturę bądź wykonuje tłumaczenia audiowizualne filmów i seriali.

W internecie możecie spotkać ją tutaj:
https://www.facebook.com/MartaOceansoulNajman/
https://www.facebook.com/czytuczytu/

Spotkanie w ramach projektu "Książka - z salonów do Internetu".

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.