stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Literatura okiem Czytu Czytu i BookReviews by Anita (1 opinia)

Vlogi, blogi, podcasty... Podróżnicze, modowe, lifestylowe... a może literackie? No właśnie! Mówienie o książkach też może być udanym pomysłem na siebie! O swojej działalności w Internecie powiedzą nam: jedna z najbardziej znanych vlogerek literackich - Anita z kanału Book Reviews oraz autorka podcastów, czyli 1/3 składu Czytu Czytu z Podsłuchane.pl - Oceansoul.Spotkanie poprowadzi Zuzanna Gajewska z bloga www.promotorkaczytelnictwa.pl.

Anita Boharewicz-Dąbrowska - rocznik 1985, z wykształcenia archeolog, z zamiłowania vlogerka, która prowadzi na youtube jeden z najpopularniejszych w Polsce kanałów o tematyce książkowej Book Reviews by Anita.

W internecie można spotkać ją tutaj:
http://www.youtube.com/user/bookreviewsbyanita
http://instagram.com/bookreviewsbyanita

Marta Najman - w sieci funkcjonuje jako Oceansoul, jedna z trzech prowadzących podcast Czytu Czytu należący do sieci Podsłuchane. Wcześniej przez długie lata recenzowała książki dla kilku portali internetowych, w tym dla Lubimy Czytać, oraz prowadziła bloga poświęconego kulturze. Miłośniczka nietypowej fantastyki, zwłaszcza science fiction i new weird. Chętnie sięga też po polsko- i anglojęzyczną prozę współczesną albo powieści historyczne. Unika wielotomowych cykli. Wydawnictwom nie wybacza źle postawionych przecinków, a czytelnikom - zaginania rogów w książkach. Z wykształcenia tłumaczka tekstów specjalistycznych, najchętniej przekłada jednak literaturę bądź wykonuje tłumaczenia audiowizualne filmów i seriali.

W internecie możecie spotkać ją tutaj:
https://www.facebook.com/MartaOceansoulNajman/
https://www.facebook.com/czytuczytu/

Spotkanie w ramach projektu "Książka - z salonów do Internetu".

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.