• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Letni kurs kreatywnego pisania

Marzysz o napisaniu własnej książki i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nosisz w głowie opowieść i zastanawiasz się, czy jest dość dobra, by zrobić z niej książkę? A może gotowy tekst leży w twojej szufladzie, ale nie wiesz, co dalej? Zapraszamy na Letni Kurs Kreatywnego Pisania, podczas którego będziemy pracować z tekstem i z waszymi opowieściami.

sie 23-25

wtorek - czwartek, godz. 17:00- 20:00

Gdańsk,
bilety 280 zł

w każdą sobotę (od 03.09 do 24.09.2022), godz. 11:00 - 14:00

Wstęp wolny
Na spotkaniach będziemy rozmawiać o pomysłach, rozwijać je, dzielić się doświadczeniami i pracować z przygotowanymi przez uczestników tekstami.

Zajęcia prowadzi Dagny Kurdwanowska, bibliotekarka w Bibliotece Sopockiej, dziennikarka, autorka książek. Związana była m.in. z Twoim Stylem, Dziennikiem Polska/The Times oraz Przekrojem. Autorka książek - ostatnio wspólnie z Leszkiem Mellibrudą A może nie ma się czego bać. Jak zamienić lęk w ciekawość. Prowadzi projekt Czytam w wannie. Uwielbia słuchać i zadawać pytania. Książki to jej pasja, praca i sposób na życie.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: dagny.kurdwanowska@mbp.sopot.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Patronką którego trójmiejskiego teatru jest Agnieszka Osiecka?