Spektakl

L'écume des jours

Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
adres:
Dolne miasto gdańsk, Ul. reduta wyskok
w ramach imprezy:
XXI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA
ocena:

oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5

Akhe, Rosja
L'écume des jours

"L'écume des jours" to swobodna adaptacja wybranych epizodów z powieści Borisa Viana.

Na tle niezwykłego krajobrazu dwie absurdalnie romantyczne pary oraz ich towarzysze zmiksują koktajl z epizodów powieści Borisa Viana "L'Écume des jours". Będzie on dynamiczny, a chwilami gorący. Przyjdźcie wcześniej. Zapierający dech w piersiach widok pozwoli całkowicie uwolnić się od tego co zbędne w wiedzy o literaturze. Orzeźwiające koktajle sprawią, że myślami będziecie daleko od przyziemnego "kto", "co" i "dlaczego". Po prostu dajcie się porwać akcji i muzyce. Korzystajcie z lata! 

"Pokryszkin ostrożnie przeszczepia łodygę z sadu wiśniowego na wypielęgnowaną orchideę francuskiego bebopu wyrastającego na bezdrożach rosyjskiego absurdu. Charms usuwa z tych bezdroży chwasty codziennej rutyny, a Strawiński konstruuje kondukt pogrzebowy dni beznadziei. Dziga Wiertow nagrywa to wszystko telefonem komórkowym i publikuje w Internecie. Tak jakby". Maksim Isaev [tłum.]

Produkcja: Teatr Techniczny AKHE
Muzyka: Denis Antonov
Światła i obsługa techniczna: Alexandr Kurgansky
Rekwizyty: Maria Tavapova 

Obsada:
Maksim Isaev, Pavel Semchenko, Natalia Shamina, Gala Samoilova, Aleksandr Koshkidko, Nikolay Khamov, Valerij Keft, Sergey Azeev.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij