• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
Cie des Quatre Saisons (Belgia)
Le P'tit Manège fait main...

W oparciu o tradycyjną karuzelę, którą członkowie teatru w całości wykonali sami, proponują teatralny świat, który prezentuje problem bliski nam wszystkim tj. szacunek dla naszej planety. Osiem starannie dobranych postaci, wykonanych z drewna i żelaza tworzy wraz z wielką Czarodziejką tę nieprawdopodobną i magiczną drużynę. Ich misja? Wymyślić i stworzyć lepszy świat. Co 5 minut karuzela zaprasza około 20 dzieci, co jest dla nich okazją do zabawy i zarazem do wzięcia udziału w historii, stania się bohaterem wielkiej przygody i zaznajomienia się z podstawowymi zasadami, które zmienią je w obiecujących i odpowiedzialnych obywateli.

Cie des Quatres Saisons:
Eric Lefevre - artysta cyrkowy, akordeonista i świetny majsterkowicz, zajmuje się prawie wszystkim w zespole, który założył w 1996 roku, poświęcając mu większość swojego życia.
Fréderique Prohaczka - ukończywszy Akademię Sztuk Pięknych w Liège (dyplom ze scenografii), założyła zespół razem ze swoim mężem Eric'iem. Jest dyrektorem artystycznym teatru.

Recenzja Trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery