• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Late Nite x Koreanka

W ramach kolejnego wydarzenia z cyklu Late Nite spotkamy się z Mijin Mok z kanału Koreanka. Gościliśmy już Mijin podczas Late Nite x Korea, ale tym razem będziemy rozmawiać o jej świeżo wydanej książce 7736 km pomiędzy Koreą Południową a Polską! Będziecie mogli przyjść ze swoją kopią lub kupić tę pozycję w naszej księgarni (do 19:30) i dostać autograf.


Co jeszcze?

18.00 - Spotkanie autorskie z Mijin Mok z kanału YT Koreanka. Pytania mile widziane! Przed i po spotkaniu będzie można zdobyć dedykację od Mijin. Książki w ograniczonej ilości będą dostępne w naszej księgarni podczas spotkania.

19.30 - Pokazy grup coverowych | Jeżeli chcecie wystąpić ze swoją formacją napiszcie do Asi: j.gojzewska@muzeumemigracji.pl

20.00 -  K-pop random dance game z grupą Naero
Oprócz tego dużo miejsca do spędzenia czasu ze znajomymi, koreańskie słodycze.

WEJŚCIE FREE.
Spotkania z cyklu Late Nite dedykowane są młodzieży w wieku 15-19 lat
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!
Masz pytania? Pisz śmiało na FB albo do Asi : j.gojzewska@muzeumemigracji.pl

#latenitemeg #muzeumemigracji

Mijin Mok znana w sieci jako Koreanka to twórczyni popularnego kanału na YouTubie i TikToku, gdzie w zabawny i unikatowy sposób popularyzuje wiedzę o Korei. Do Polski przyjechała na chwilę, ale została na dłużej i na razie nie zamierza wyjeżdżać. Od 2019 roku uczy języka koreańskiego na Uniwersytecie Wrocławskim, prowadzi również własną szkołę językową o nazwie Koreania.

Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane (zapis foto i video) dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych Organizatora. Udział w wydarzeniu równoznaczny jest z wyrażaniem przez uczestnika zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, koniecznie zgłoś się do Organizatora przed rozpoczęciem wydarzenia.

Opinie

Sprawdź się

Gdzie schował się Czart z legendy gdańskiej?