stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Late Nite x Halloween x Billie Sparrow | 8 listopada

Szukasz fajnego sposobu i miejsca na spędzenie wieczoru ze swoją paczką? Wpadnijcie do muzeum na imprezę z cyklu Late Nite, podczas którego przestrzeń Dworca Morskiego będzie Wasza! Tym razem przygotowaliśmy dla Was przebieraną imprezę Halloween pełną strasznie fajnych atrakcji. 

Rozkład jazdy:

19.00 - start imprezy! 

Spotkanie z Weroniką - youtuberką kanału Billie Sparrow Vroobelek. "Z beką i na serio" porozmawiamy o strasznych historiach, YouTubie, ulubionych horrorach. Pytania mile widziane!

20.00 - 22.00

English corner

Lurking Werewolf? Howling Skeleton? Or maybe Creepy Monster? Wanna know your very own, original, and scary-as-Hell Halloween name? Come to the English Corner and - if you dare - find out who you really are! 

Otwarte warsztaty DIY

Nie przebraliście się? Nic straconego - przy tym stanowisku będziecie mogli zrobić sobie straszny makijaż lub halloweenowy gadżet 

21.00 Halloweenowo-emigracyjny quiz 

Co łączy halloween z naszym muzeum? Zapraszamy odważne drużyny do wzięcia udziału w quizie z nagrodami - zapisy na miejscu!

21.30 Konkurs na najfajniejszy strój 

Oprócz tego stół wegańskich wypieków od WypiekAna, klimatyczna przestrzeń, muzyka inspirowana horrorami, trick or treat.

WEJŚCIE FREE. Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży do 19. roku życia.

PS. Ostatni autobus odjeżdża spod muzeum o 22.26.

Masz pytania? Pisz śmiało na FB albo do Asi i Marty: j.gojzewska@muzeumemigracji.pl / m.otrebska@muzeumemigracji.pl

To ostatnie ze spotkań w ramach Late Nite w tym roku! Wracamy w 2020 - śledźcie naszego Instagrama i FB, aby być na bieżąco

#muzeumemigracji #latenitemeg

Poster by Leny 

-------

Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane (zapis foto) dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych Organizatora. Udział w wydarzeniu równoznaczny jest z wyrażaniem przez uczestnika zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, koniecznie zgłoś się do Organizatora przed rozpoczęciem wydarzenia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jakich latach dyrektorem Teatru Wybrzeże był Maciej Nowak?