• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

L'apéritif - Daria Zaradkiewicz i Paweł Nowak

Bilety dostępne na stronie: www.kupbilecik.pl

jazz - koncerty w Trójmieście


Zapraszamy na wyjątkowy koncert, pełen improwizacji, niepowtarzalnych aranżacji i muzyki płynącej prosto z serca. L'apéritif to unikalny kolaż dźwięków i osobowości, łączący muzyków z pasją i zamiłowaniem do piosenki francuskiej. W repertuarze odnajdą państwo zarówno klasyczne melodie, zaczerpnięte od Edith Piaf czy Josephine Baker, jak i utwory współczesne - takich wykonawców jak Zaz! Połączenie pięknego brzmienia akordeonu i charyzmatycznego wokalu przeniesie państwa w paryską atmosferę. [/lead]

Daria Zaradkiewicz - wokalistka, laureatka "Szansy na sukces" oraz licznych festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. Muzykę ma w sercu od dziecka, śpiewa w kilku językach, komponuje, zaraża pozytywną energią.

Paweł Nowak - akordeonista z pasją, kompozytor, aranżer, popularyzator akordeonu. Absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej. Laureat krajowych i międzynarodowych festiwali akordeonowych. Autor audycji "Jazz na akordeon", pomysłodawca i dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego w Sulęczynie. Prywatnie właściciel kolekcji ponad 300 instrumentów (akordeony, harmonie etc.)

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

"Wesołe Kumoszki z Windsoru" były pierwszym spektaklem granym na deskach:

 

Najczęściej czytane