• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ladies' Jazz Festival - Reni Jusis

Zapraszamy na koncert Reni Jusis w ramach Ladies' Jazz Festival, który odbędzie się 29 lipca w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Reni Jusis - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu. Cały czas poszukuje, zmienia, interpretuje.

jazz - koncerty w Trójmieście


Ma na swoim koncie 8 płyt, 6 Fryderyków i współpracę z największymi legendami polskiej sceny muzycznej, między innymi: Michałem Urbaniakiem, Urszulą Dudziak, Ewą Bem i Marcinem Pospieszalskim. Jej muzykę można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Jej styl charakteryzują przestrzenne aranżacje i osobiste teksty.

Po odważnym, eksperymentalnym krążku "BANG!" sprzed dwóch lat, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął "Fryderyka" w kategorii muzyka elektroniczna i ultra tanecznym albumie zatytułowanym "ĆMA", 2021 rok w karierze Reni Jusis stoi pod znakiem projektu "Je suis Reni - francuska przygoda Reni Jusis".

Projekt "Je suis Reni" to niezwykły zbiór ulubionych francuskich piosenek Reni Jusis. Melancholijny i zabawny zarazem. Artystka wraz z nowym akustycznym zespołem łączy klasyczne francuskie utwory z lat 60 i 70-tych z największymi popkulturowymi hitami. Repertuar projektu "Je suis Reni" jest prawdziwą francuską podróżą w czasie dla słuchacza. Już 29 lipca na Scenie Dużej Teatru Muzycznego w Gdyni o 17:00 Reni Jusis i Je suis Reni!

Przeczytaj także

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to są rzygacze?