• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez

La Bombe - spektakl gościnny (2 opinie)

komedia
Bilety
Kup bilet 130
6.3
32 oceny

Wybrane przedstawienie

 • Bilety
  Cena normalna: 130-140 zł
  Kup bilet
  paź 18
  Piątek, 18 października
  godz. 20:00
  Lokalizacja
  Sala Koncertowa Portu Gdynia
  Gdynia, Rotterdamska 9

Spektakl "La Bombe" to francuska sztuka z błyskotliwym, ciętym dialogiem. To historia małżeństwa poszukującego z ogromnym zaangażowaniem nowej siły i energii, która wzmocniłaby ich związek, choć dotychczas wszystkie teorie zawiodły. Dają sobie kolejną szansę i postanawiają podczas urlopu na malowniczej Korsyce odnaleźć iskrę do dawnej płomiennej miłości.Towarzyszy temu przyjaciel rodziny, który pod maską przebojowego uwodziciela kryje swoje niepewności i porażki. Zawsze można na niego liczyć, zawsze służy wsparciem i dodaje otuchy. Dynamiczne wydarzenia nabierają rozmachu wraz z pojawieniem się młodziutkiej opiekunki do dzieci. Zaczyna się intryga pełna niedomówień i sytuacji zdominowanych przez podejrzliwość głównej bohaterki przeżywającej baby blues - wybuchowej i chorobliwie zazdrosnej. Do tego dochodzą gesty serdeczności i ciepłych uczuć pełnej wdzięku i naturalności zjawiskowej Sam, które nie zawsze bywają dobrze interpretowane.

"La Bombe" to historia nieobojętna i wiarygodna, która może dotyczyć wielu z nas. La Bombe to śmiech przez łzy, poczucie bezsilności i eksplozja radości naszych bohaterów. Chęć zaistnienia jako lepsza wersja samego siebie i niespodziewany wpływ epizodu sprzed lat na przyszłość.
Wszystko to ze szczęśliwym zakończeniem w oprawie z pobudzającą zmysły wyśmienitą grą aktorską i francuską muzyką w tle korsykańskiego zachodzącego słońca.

Obsada wymiennie: Anna Czartoryska - Niemczycka/ Katarzyna Glinka, Karolina Sawka/ Maria Wieczorek, Sambor Czarnota/ Radosław Pazura, Wojciech Błach/ Michał Rolnicki

Realizatorzy:
Autor: Carole Greep
Reżyseria: Sambor Czarnota
Producent: IDEA ART Hubert Ziętala
Tłumaczenie: Beata Geppert
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz

Opinie (2)

 • DNO (opinia sprzed 1 roku)

  Dla inteligentnego i wymagajacego widza spektakl jest nie do przyjecia. Naszpikowany wulgaryzmami rodem z brukowca albo gorzej. Literacko- rynsztok i dno. Dziwie sie, ze aktorzy przyjeli scenariusz i graja w takim chlamie. "Humor" w spetaklu brukowy. Jesli ktos wybucha smiechem jak slyszy slowa: krocze, cipka, du*a, cycki, knut, dmuchanie, lizanie, rżnięcie, zoofilia, kazirodztwo to moze sobie ta pseudosztuke obejrzec. Dla mnie stracony czas i pieniadze. Upadek totalny.

  • 0 1

 • Kolejna humoreska nt. d... Maryni? (opinia sprzed 2 lat)

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery