stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

L.U.C - Good L.U.C.K

Zapraszamy do B90 na koncert L.U.C promujący nową solowa płytę. "Good L.U.C.K" - muzyk i multimedialny performer Łukasz "L.U.C." Nowa solowa płyta jest powiązana ze światem filmu. W piosenkach, filmach i etiudach spotkają się muzycy i aktorzy m.in. Tomasz Kot, Arek Jakubik, Bovska, Gutek, Katarzyna Figura i Karolina Czarnecka.

Relacja z imprezy

19.00 drzwi
20.15 koncert  


jazz - koncerty w Trójmieście


"Good L.U.C.K" to nowa odsłona laureata "Paszportu Polityki", "Yachów" i "Mateusza Trójki" Łukasza Rostkowskiego.

Na pozytywnych, jazzowo - chilloutowych bitach i samplach z lat 70-tych, spotkają się muzycy tacy jak m.in. Bovska, Gutek, folkowe Laboratorium Pieśni, Robert Cichy oraz czołowi polscy aktorzy wśród których będą: Tomasz Kot, Arek Jakubik, Katarzyna Figura, Karolina Czarnecka. Za produkcję odpowiedzialny jest L.U.C oraz młody producent ES.CE, który ma już na swoim koncie współpracę m.in. z holenderskim muzykiem Joe Kickass z Killing Skills i BRK współpracujący z Grubsonem.

Płyta to sarkastyczna i pozytywna opowieść o zmianach, przewrotności i telenowelowości ludzkich losów. Najbardziej obrazuje to cytat: "Wszyscy gramy w tym samym filmie każdy tkwi w innej scenie te same role, klatki, klapsy i chwile w dekoracjach życia przewrotność drzemie", jak śpiewają wspólnie artyści w utworze rozpoczynającym krążek. Artysta zapowiada, że koncerty wykonywane będą w akustycznym kwartecie i odkrywać będą kolejne fragmenty filmów z etiudami aktorów.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Autorzy obrazów holenderskich i flamandzkich XVII w. często inspirowali się pracami wcześniejszych znanych mistrzów, takich jak: