• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko - spektakl gościnny

komedia
Bilety
Kup bilet 110
czas trwania:
100 min. z przerwą
 • Bilety
  Cena normalna: 110-130 zł
  Kup bilet
  lis 10
  Czwartek, 10 listopada
  godz. 17:45, 20:45
  Lokalizacja
  Scena Teatralna NOT - I piętro
  Gdańsk, Rajska 6
"Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko"

Co byś zrobił, gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Przed takim dylematem staje główny bohater spektaklu "Kumulacja". Kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, zazwyczaj budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno- przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób...

Wygranie wielkiej sumy pieniężnej zmienia bardzo dużo w życiu. Każdego po pierwszej chwili euforii mogą najść wątpliwości. Co z nimi zrobić? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wówczas wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.

Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania prozaicznych (z pozoru) problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury. A wszystko to w gwiazdorskiej obsadzie! Spektakl "Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko" to gwarancja doskonale spędzonego czasu. Zapraszamy!

Obsada:
Michał Meyer
Maria Dębska
Izabela Dąbrowska
Marcin Bosak

Twórcy:
Autor: Flavia Coste
Reżyseria: TOMASZ SAPRYK

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery