• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko - spektakl gościnny

komedia
kasy:
58 321-82-83
czas trwania:
100 min. z przerwą
7.5
11 ocen
"Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko"

Co byś zrobił, gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Przed takim dylematem staje główny bohater spektaklu "Kumulacja". Kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, zazwyczaj budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno- przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób...

Wygranie wielkiej sumy pieniężnej zmienia bardzo dużo w życiu. Każdego po pierwszej chwili euforii mogą najść wątpliwości. Co z nimi zrobić? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wówczas wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.

Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania prozaicznych (z pozoru) problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury.

Zapraszamy Państwa na komedię "Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko" w reżyserii Tomasza Sapryka, polską prapremierę francuskiej sztuki "Non a l'argent!" Flavi Coste. Na scenie wyjątkowy zespół aktorski: Michał Meyer jako "szczęśliwy" zwycięzca, Milena Suszyńska w roli jego zirytowanej życiem żony, Marcin Bosak jako wspólnik i niezastąpiony przyjaciel domu, oraz Izabela Dąbrowska w roli mamusi, której "ciągle coś się od życia należy".

Długo nie zapomnicie tej sztuki, a postawione w niej pytania będą Państwa bawić, zastanawiać i jednocześnie prowokować do przemyśleń. Bowiem kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno-przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób...

Obsada:
MARCIN BOSAK
IZABELA DĄBROWSKA
MICHAŁ MEYER
MILENA SUSZYŃSKA

Twórcy:
Reżyseria: Tomasz Sapryk
Autor: Flavia Coste
Tytuł oryginału: "Non a l'argent"
Tłumaczenie: Witek Stefaniak
Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Kierownik produkcji: Andżelika Piechowiak
Asystentka reż.: Marta Gierzyńska
Charakteryzacja: Izabela Janhz- Zuba
Produkcja: Agencja Produkcyjna PALMA

Opinie

Pod patronatem

Nadchodzące premiery