• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kuba Mach - "Wojna"

Serdecznie zapraszam do Teatru BOTO na wernisaż Wystawy pt. WOJNA - Kuba Mach. "WOJNA". Co będzie po? I po co ci to? Czyli o tym, co dzieje się w każdym z nas. Toczy się bitwa, przynajmniej o życie! To już coś bardziej ludzkiego aniżeli poprzednie dwa lata.

Wojna toczy się w każdym z nas: między ludźmi, w rodzinie i w naszej głowie. Jedni chcą nas unicestwić po cichu, powoli, a inni z hukiem. Czas ciemności rozwija swoje smocze skrzydła, aby nas zbliżyć do siebie i obrócić w stronę miłości, braterstwa oraz pojednania!

Czy warto się bać? Zupełnie nie! Strach działa destrukcyjnie na naszą karmę i blokuje rozwój życiowy. Nawet jeśli idzie po Ciebie śmierć to uśmiechnij się do niej i otwórz szeroko ramiona. Weź głęboki oddech i pomyśl o miłym miejscu, w którym chcesz się obudzić, a dostaniesz to czego chcesz.

Seria obrazów z różnych okresów mojej twórczości będzie towarzyszyć nam przez najbliższy miesiąc. Jako artysta byłem wygnańcem, byłem bez domu, od lat czułem, że nadchodzi to, co nadeszło. I też o tym jest ta sztuka: o walce, o przetrwaniu i o miłości do malowania. Być może pojawią się rzeźby.

Wystawę można oglądać przez najbliższy miesiąc.

Podczas wydarzenia organizator zapewnia wszelkie środki bezpieczeństwa w związku z sytuacją epidemiolgiczną. Uczestnicy wydarzenia proszeni są o zastosowanie się do aktualnych zasad bezpieczeństwa.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie słynny pisarz Günter Grass, laureat literackiej Nagrody Nobla, ma w Gdańsku swój pomnik razem z Oskarem - bohaterem "Blaszanego bębenka"?