stat
PATRONAT

Kuba Badach - Tribute To Andrzej Zaucha. Obecny (1 opinia)

Good Taste Production zaprasza na wyjątkowy koncert Kuby Badacha! Artysta wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej - Andrzeja Zauchy, w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i swoich.

Relacja z imprezy

"To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo "hołd". To zaszczyt śpiewać jego utwory" - Kuba Badach

jazz - koncerty w Trójmieście


Kuba Badach (ur. 24 sierpnia 1976) - wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988, nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem. Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista.

Regulamin Imprezy dostępny na: http://www.goodtaste.pl/regulamin

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    99-159 zł
Bilety w cenach: 79 zł (strefa D), 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 159 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn – start sprzedaży 10.01 (czwartek) o godzinie 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Opinie (1)

  • Super
    Muzyk, jesteś Wielki ,czemu tak czepiacie się do ldzi ,którzy są doskonali w swojej profesji . .Chyba zazdrość przez was zżera

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Pomysłodawcą Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA jest...?