stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Książka GO. Znajdź ukryte książki w Gdańsku!

Udowodnij, że nie tylko Pokemony są w stanie wyciągnąć Cię z domu w poszukiwaniu przygód. Wyobraź sobie, że mijasz ulubione ulice, wchodzisz w różne zakamarki miasta, a tam odnajdujesz wymarzoną książkę. Nie będzie to łatwe zadanie! Książki są ukryte, więc trzeba się nagłowić, aby je odnaleźć, ale satysfakcja gwarantowana!

W długi weekend, 13 -15 sierpnia (sobota-poniedziałek) zapraszamy do udziału w akcji szukania książek w mieście. W sobotni poranek, 13 sierpnia znajdziesz na stronie internetowej biblioteki i wydarzeniu na facebooku wskazówki do kryjówek konkretnych tytułów. W różnych dzielnicach miasta: Śródmieściu, na Dolnym Mieście we Wrzeszczu oraz w Oliwie ukryjemy kilkadziesiąt nowości wydawniczych. Na wytrwałych czekają same gorące tytuły jak "Projekt prawda" Mariusza Szczygła, "Niemiec" Włodzimierza Nowaka, "Skucha" Jacka Hugo-Badera, "Dziewczyna z pociągu" Pauli Hawkins, "Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes czy "Więcej Krwi" Jo Nesbo.

Wydarzenie współorganizujemy z Rafałem Hetmanem z bloga CzytamRecenzuje.pl, który akcję szukania książek z dużym powodzeniem organizował w Warszawie oraz Krakowie.


Zasady szukania książek w 4 krokach.

1. Przeczytaj uważnie wskazówki zamieszczone na stronie www.wbpg.org.pl lub www.czytamrecenzuje.pl bądź na wydarzeniu na Facebooku.

2. Bądź na bieżąco! Upewnij się, czy książki ktoś już nie znalazł przed Tobą (informacje na temat odnalezionych książek aktualizujemy na bieżąco).

3. Idź w miasto szukać książek!

4. Znalazłeś książkę? Pochwal się! Zamieść zdjęcie znalezionej książki na facebokowym wydarzeniu z hasztagiem #chodzedobiblioteki. Niech inni wiedzą, że ktoś już je odnalazł.

https://www.facebook.com/events/1570913563213570/1570913566546903/?notif_t=like¬if_id=1469445643635225

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Aktorka Dorota Lulka debiutowała w: