• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Krótka opowieść o Uzbekistanie, Gruzji i Azerbejdżanie

"Trzy różne narody. Trzy różne języki. Trzy różne kultury. Jeszcze niedawno wszystkie były częścią Związku Radzieckiego, dziś są niepodległymi państwami. Co je łączy, a co dzieli? Za co można je pokochać, a co sprowokuje nas do przemyśleń?". GAK Plama zaprasza na opowieści z krain wina, ognia i bawełny. 17 marca Patrycja Brucka opowie o Uzbekistanie, Gruzji i Azerbejdżanie. Wstęp wolny.

Dzięki podróżom wiem, jakie to uczucie tańczyć bachatę w dakarskim klubie i tracić oddech, podziwiając kunszt budowniczych Angkoru oraz jak po wielodniowym trekkingu w górach Chamar Daban krzepi tłuste sało zakrapiane wódką. Nie idę na rekord, nie kręcą mnie kolekcje pieczątek w paszportach. Razem z grupą Origonauts & Wiercany Explorers, z którą podróżuję od 20 lat, jestem propagatorką świadomego i odpowiedzialnego podróżowania.

Patrycja Brucka - Kaszubka, nieprzypadkowa rusycystka i pasjonatka Wschodu, podróżniczka i miłośniczka poznawania świata wszystkimi zmysłami. Połączyła swoją pasję odkrywania krajobrazów, kultur, smaku i dźwięków z pracą zawodową. Ślizgała się po jeziorze Bajkał i wspinała na Kilimandżaro, odwiedziła 36 krajów, przemierzając Daleki Wschód, Azję Centralną, Afrykę i Europę.

Regulamin wydarzenia

Opinie

Sprawdź się

Jaki jest najstarszy przykład tkania, który można obejrzeć w Trójmieście?

 

Najczęściej czytane