stat
Impreza odwołana

Kroke - The Best Of

Dzisiejszy koncert zespołu Kroke w Operze Leśnej został przełożony z przyczyn niezależnych od nas. Serdecznie Państwa przepraszamy i informujemy, że koncert odbędzie się 14 sierpnia o godz. 20:30 w Operze Leśnej.

Relacja z imprezy

https://imprezy.trojmiasto.pl/Kroke-The-Best-Of-imp500251.html

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Zespół KROKE (w języku jidysz: Kraków) stworzyła w 1992 roku trójka przyjaciół. Jako absolwenci krakowskiej Akademii Muzycznej, ale również artyści poszukujący, nie stronili od eksperymentów z jazzem oraz muzyką współczesną. Zespół, początkowo kojarzony głównie z twórczością klezmerską, oscyluje obecnie wokół różnych gatunków.

Artyści czerpią inspirację z muzyki etnicznej całego świata, zawsze jednak wzbogacają dzieła autorskimi improwizacjami. W ten sposób KROKE tworzy własny, unoszący się ponad granicami, czasem i formami styl.

Występują:


Tomasz Kukurba

Jerzy Bawoł

Tomasz Lato

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kto na początku był liderem legendarnego działającego w Gdańsku teatrzyku Bim-Bom, z którego wywodzą się m.in: Jacek Fedorowicz i Alina Afanasjew?