stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kreska, plama, kolor, słowo - oprowadzanie dla seniorów

Przed każdym, kto kiedykolwiek próbował stworzyć ilustrację stoi szereg niecodziennych pytań. Jak namalować śnieg? Jak wyrysować grymas na dziecięcej twarzy? Gdzie postawić granicę między artystyczną interpretacją a twórczym szaleństwem?

Na szczęście są takie wystawy jak Ściana Zaczarowana. Ilustracje Bożeny Truchanowskiej, których zadaniem jest wytłumaczyć proces twórczy artystów i zagłębić się w tajemniczy świat ich niezwykłych dzieł. Wraz z grupą gdyńskich seniorów, Klubem Doborowego Towarzystwa, zwiedzimy naszą najnowszą wystawę. Dowiemy się jakich technik użyć, aby narysować zwykłe niezwykłe zjawiska takie jak deszcz czy strach oraz odsłonimy kulisy powstania Ściany Zaczarowanej.

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Gosi Bujak mailowo na adres m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na numer 58 662 09 35.

Zapisy: www.muzeumgdynia.pl/wydarzenie/
Prowadzenie: Gosia Bujak / Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Bilety: wstęp bezpłatny; obowiązują zapisy; liczba miejsc ograniczona;

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jednym z najstarszych zabytków Gdyni jest Domek Abrahama. Gdzie się znajduje?