stat
Impreza już się odbyła

Krawiec pani Mani

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym (6+) oraz osoby dorosłe i seniorów do teatru Maszoperia na barwny, nie tylko kolorami spektakl Anny Miller pt. "Krawiec Pani Mani". Treść, forma, dynamiczna gra aktorska, pojawiające się maski i lalki to spora atrakcja autorskiego przedstawienia teatru Maszoperia, widowiska które zachwyci nie tylko dzieci, ale i całe rodziny!

To nie stroje ani najmodniejsza szata a po prostu serce musi piękne być dla świata! Takie spostrzeżenie Pani Mani stanowi motto tej wesołej i pouczającej opowieści teatralnej. Tytułowa bohaterka - Pani Mania, przechodzi metamorfozę od osoby zapatrzonej w lustro i... własną szafę, do osoby, która patrzy sercem, patrzy na innych ludzi i chce się z nimi prawdziwie przyjaźnić. Pomagają jej w tym sprytne sztuczki mądrego Krawca, postaci odzwierciedlającej takie cechy jak: pracowitość, dobroć, rozsądek, łagodność. Ozdobione piosenkami i muzyką przedstawienie "Krawiec Pani Mani" w formie teatru lalki i aktora to doskonała i rozwijająca wyobraźnię młodego widza zabawa i dobra rozrywka dla dorosłych pozwalająca także na odkrywanie teatru w otaczającej nas na co dzień przestrzeni i materii.
W przedstawieniu tym dzieci mogą brać czynny udział. Spektakl trwa ok. 50 minut.
Rezerwacja (przedsprzedaż) biletów w godz. 10 -16 tel. 732309687, 503684294
Zobacz: http://www.maszoperia-art.com/krawiec_pani_mani.php


Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak nazywa się styl architektoniczny, którego przykładem jest Zielona Brama w Gdańsku?