Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Konstelacje

teatr tańca
kasy:
58 344-05-73 w. 117
wystawia:
Klub ŻAK
data premiery:
25 listopada 2018
czas trwania:
40 min.
Konstelacje
10. Gdański Festiwal Tańca / Premiera

Choreografia i wykonanie: Dana Chmielewska, Agata Gregorkiewicz, Aleksandra Konieczna
Konsultacja choreograficzna: Diego Sinniger de Salas / Muzyka: Mateusz Gierc

Zrealizowano ze środków Miasta Gdańska w ramach Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska / premiera

Dana Chmielewska
Tancerka, choreografka, performerka. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, kierunku Taniec w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu oraz Kursu Choreografii Eksperymentalnej przy Centrum w Ruchu w Warszawie. Stypendystka Miasta Gdańska w Dziedzinie Kultury oraz Alternatywnej Akademii Tańca Starego Browaru w Poznaniu. Jedna druga performerskiego super-duo Poly&Ester. Uczestniczka projektów artystycznych w kraju i za granicą. Działa na pograniczu choreografii, performansu i sztuk wizualnych, zajmuje się również ilustracją.

---

Aleksandra Konieczna
Tancerka i instruktorka tańca współczesnego, jazzu, modern jazzu, tańców latynoamerykańskich oraz szeroko pojętej pracy z ciałem. W latach 2009 - 2013 współpracowała z francuskimi choreografami i uczestniczyła w licznych projektach tanecznych. Jest aktywna na trójmiejskiej scenie tanecznej, organizuje i współorganizuje warsztaty z choreografii oraz kontaktu i improwizacji nie tylko dla tancerzy, ale także dla aktorów, seniorów, mam z dziećmi.

---

Agata Gregorkiewicz
Tancerka i nauczyciel tańca, absolwentka paryskiego Uniwersytetu Paris VIII na kierunku Tańca I Sztuk Choreograficznych. Adeptka podyplomowego szkolenia Tańca o Charakterze Terapeutycznym przy Polskim Stowarzyszeniu Choreoterapii w Poznaniu. Uczestniczka kursu choreografii eksperymentalnej w warszawskim Centrum w Ruchu. Autorka inicjatywy Rusz Duszę, w ramach której prowadzi zajęcia taneczne. Pracuje z rożnymi grupami wiekowymi: z dziećmi, młodzieżą̨, osobami dorosłymi i seniorami, z osobami z niepełnosprawnościami.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Pod patronatem

Nadchodzące premiery