• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Konkurs Pamiętajmy o Osieckiej

Konkurs skierowany jest do profesjonalnych artystów i amatorów, solistów i zespołów wokalnych, młodych i bardziej życiowo doświadczonych. Spośród zgłoszeń do I etapu jurorzy wyłonią dziesięcioro finalistów, którzy uczestniczyć będą w warsztatach wokalno-artystycznych pod mistrzowskim okiem Jerzego Satanowskiego.

Uczestnicy Konkursu przygotowują swoje interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej, a podczas mistrzowskich warsztatów doskonalą wykonanie tych piosenek. Następnie biorą udział w konkursie i występują na scenie Teatru Atelier w regularnych koncertach przed tłumnie zgromadzoną publicznością.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Dziesięcioro uczestników Konkursu Pamiętajmy o Osieckiej zaprezentuje się na sopockiej scenie. Każdy z nich wykona dwie wybrane przez siebie piosenki z repertuaru Agnieszki Osieckiej przed ulubioną sopocką publicznością, która też każdego dnia będzie miała szansę zagłosować na swojego laureata.

Kto zdobędzie Nagrodę Publiczności? A kogo najwyżej ocenią jurorzy? Tego dowiemy się 11 sierpnia na Gali Finałowej Konkursu w naszym Teatrze!

Sopockie występy to kolejny krok w stronę jesiennych finałowych koncertów w Teatrze Nowym im. Izabelli Cywińskiej w Poznaniu, a niekiedy też pierwszy poważny kontakt młodych wykonawców z publicznością i profesjonalnym akompaniamentem muzycznym.

W tym roku uczestnikom towarzyszyć będzie znakomity zespół muzyczny. Kierownikiem artystycznym konkursu niezmiennie jest Jerzy Satanowski, a młodych artystów wspierać merytorycznie i duchowo będzie także Magdalena Smalara, która ze swadą poprowadzi nasz koncert.

W tegorocznej edycji udział wezmą:

Maria Cynk-Mikołajewska
Ewa Dobrucka
Aleksandra Jeznach
Martyna Kozanecka
Magda Kusa
Malwina Laska-Eichmann
Olga Lisiecka
Sara Lityńska
Gabriela Szmel
Sylwia Zelek-Golonka
sie 9

piątek, godz. 17:00, 20:00

bilety 80 zł
wrz 27

piątek, godz. 19:00

bilety 129 - 160 zł
Kup bilet

Opinie

Sprawdź się

Gdzie słynny pisarz Günter Grass, laureat literackiej Nagrody Nobla, ma w Gdańsku swój pomnik razem z Oskarem - bohaterem "Blaszanego bębenka"?