stat
Impreza już się odbyła

Konkrety 2021

100cznia Inside, czyli nasze zimowa miejscówka, razem z Warsaw Sneaker Store zaprasza Was na dwudniowe święto sztuki ulicznej!

W planie:

Targi plakatu i sztuki:

Niepowtarzalna okazja, żeby w jednym miejscu zobaczyć i kupić prace artystów grafików i grafficiarzy z całej Polski. Sitodruki, riso, szablony, graffiti, druk cyfrowy, druk 3D i wszystkie inne techniki dozwolone. Od artystów ze światowych galerii, po lokalnych wyjadaczy, wpadnijcie obadać co mają do pokazania i kupić jedyny w swoim rodzaju prezent last minute. Działamy w sobotę i w niedzielę od rana do wieczora.
Informacja dla artystów - jeśli chcesz się wystawić, pisz czym prędziej na: info@100cznia.pl

Premiera #18 magazynu Concrete:
Równolegle z targami, odbędzie się premiera osiemnastego numeru magazynu Concrete, publikacji w całości poświęconej sztuce graffiti we wschodniej Europie. Na łamach czasopisma prezentowana jest undegroundowa scena graffiti z Polski, jak i również z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech, Słowacji, Grecji i wielu innych krajów bloku wschodniego. 200 stron soczystego bombingu, kilkaset fotografii, wywiady z najbardziej aktywnymi malarzami, raporty z wielu miejsc na świecie.
Startujemy w sobotę o 18.00.

Projekcja filmu "Polish MILF":
Po niezwykle udanej premierze filmu "Szarańcza" zapraszamy na kolejny seans przedstawiający backstage sceny graffiti. Produkcja dokumentuje ostatnie lata działalności crew HOT wraz z przyjaciółmi z innych ekip w różnych zakamarkach Rzeczypospolitej podczas poszukiwań nowych spotów. Tylko polskie, klasyczne modele pociągów przed i po renowacji, zero plastików i pseudo tramwajów; wymasowane przez czołowych smakoszy.
To oczywiście podlane suto wysokoprocentowymi trunkami, dlatego stabilizacja obrazu nie do końca jest stabilna.

Film został wydany tylko w 100 egzemplarzach, na drewnianej karcie/pendrivie. Po seansie kolekcjonerzy gadżetów będą mogli nabyć kilka sztuk.
Pokaz filmu w sobotę o 21.00

Mam to na kasecie: Groh & Kixnare
Twórcy legendarnej serii mikstejpów "Mam to na kasecie" na żywo w 100czni Inside - na parkiecie 100% rap, klasyczne numery z winyla i podróż w czasie dla wszystkich urodzonych w latach 80tych i 90tych. It was all a dream... (Biggy voice)

W czasie imprez w 100cznia:inside otwarta będzie również Galeria Layup. Indyjskie jedzenie serwuje Bombay Street Food

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy istnieje specjalna osobna nagroda przyznawana tłumaczom zagranicznych dzieł?