stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Konferencja Sztuka Mody

Już po raz trzeci w Gdańsku spotkają się doświadczeni i początkujący projektanci, miłośnicy nowych trendów oraz osoby zainteresowane rynkiem mody w różnych jego aspektach - od historii, poprzez edukację, tworzenie marek, badanie i projektowanie, aż po promowanie mody i jej produktów. Sztukamody to multidyscyplinarny projekt, zainicjowany w 2017 roku. Składa się m.in. z warsztatów kreatywnych i wykładów, organizowanych przez cały rok akademicki, dla szerokiego grona odbiorców - również spoza Akademii.

Dzięki projektowi sztukamody jesteśmy obecni w świecie mody. Sztukamody to bogata oferta aktywności twórczych skoncentrowanych na próbie definiowania idei, procesów, produktów i usług, rozwijających się pod hasłem - moda.

Sztukamody to gra słów. W ich obszarze znaczeniowym mieszczą się ubiór, trendy form i fasonów oraz niezwykła dynamika zmian świata kreacji, wizualizacji i produkcji - tłumaczy Adam Kamiński, prorektor Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. - Skupiamy się na modzie jako inspiracji dla wielu dziedzin i przenikających się dyscyplin twórczych, i jako tej, której twory dystrybuowane są za pośrednictwem wirtualnego świata w globalnym wymiarze. Przyjrzymy się roli człowieka w modzie, jako tego, który potrzebuje, inspiruje i tworzy.

Informacja o biletach

- obowiązuja zapisy

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Sztukę o początkach Gdyni napisał znany trójmiejski pisarz. Jaki?