stat
Wydarzenie już się odbyło

Konferencja #CultureonLIVE

Druga edycja konferencji #CultureonLIVE odbędzie się w dniach 8 i 9 czerwca 2021 na stronie www.cultureon.live. Właśnie ruszyły zapisy.

wrz 24-26

piątek - niedziela, godz. 09:00

paź 26-27

wtorek - środa, godz. 10:00

Gdynia
bilety 1199 zł
przedsprzedaż 599 zł
Podczas pierwszej edycji w 2020 roku przedstawiciele biznesu, organizacji pozarządowych, środowiska naukowego, samorządu, instytucji kultury, mediów oraz twórcy i artyści mieli okazję dyskutować i wymieniać się doświadczeniami. Wszyscy zgodnie podkreślali, że dotąd brakowało przestrzeni, w której w sposób nieskrępowany i kreatywny mogliby uczyć się od siebie i prowadzić dialog. To dla nas najmocniejszy argument, aby kontynuować projekt i co roku go rozwijać. podsumowuje pomysłodawczyni projektu Tamara Kamińska, dyrektorka Music Export Poland, realizatora Konferencji.

Tegoroczna odsłona #CultureonLIVE odbędzie się hybrydowo w dniach 8-9 czerwca w przestrzeni Goyki 3 Art Inkubatora w Sopocie.

Kończymy prace rewitalizacyjne naszej siedziby przy Goyki 3, gdzie zaaranżujemy przestrzeń pod studio streamingowe na potrzeby wystąpień prelegentów potwierdza Joanna Cichocka-Gula, dyrektorka Goyki3 Art Inkubatora, współorganizator Konferencji. Od 1,5 roku działania instytucji gościmy artystki i artystów z Polski i zza granicy, tym bardziej cieszy nas, że tegoroczna edycja #CultureonLIVE, dzięki udziałowi zagranicznych partnerów, poszerza ją o kontekst międzynarodowy.

Zakres tematyczny konferencji będzie obejmował zarówno podsumowanie ostatniego trudnego roku i roli kultury w pandemii, dyskusje na temat dobrych praktyk i konieczności zadbania o dostępność realizowanych projektów, przyszłości zastosowania nowoczesnych technologii w realizacji wydarzeń kulturalnych i sposobów na budowanie relacji z odbiorcami w czasach społecznego dystansu. Z kolei udział w warsztatach, które odbędą się drugiego dnia konferencji, pozwoli uczestnikom na rozwój kompetencji cyfrowych, podpowie gdzie i jak szukać dodatkowych źródeł finansowania oraz jak skutecznie budować swój wizerunek online.

Zaprosiliśmy wybitnych ekspertów i ekspertki m.in. Doris Sommer, Nancy K Baym, Franka Kimenaia, Aleksandrę Przegalińską, Michała Komara, Małgorzatę Płysę, Agatę Etmanowicz, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem, a także przykładami dobrych praktyk z całego świata. Jesteśmy przekonani, że po dwóch dniach prezentacji i warsztatów, uczestnicy i uczestniczki konferencji będą zainspirowani do jeszcze bardziej efektywnego działania w swojej pracy. zachęca Miłosz Bembinow, wiceprezes Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, które jest organizatorem Konferencji.

Udział w #CultureonLIVE jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona. https://cultureon.live/zapisy/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile scen będzie mieć budowany Gdański Teatr Szekspirowski?