• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert zespołu Bibobit

Ich największą miłością jest jazz, ale niezwykle elastycznie łączą z elektroniką, groovem w jedyny i charakterystyczny dla siebie sposób. Nieoczywiste harmonie zespojone są tu z tłustymi syntezatorowymi brzmieniami i niezwykłą charyzmą frontmana. W tekstach Bibobitu, ich autor Daniel Moszczyński, stawia na wolność oraz świadomość i te dwa elementy idealnie charakteryzują także muzyczny klimat zespołu.

mar 14-17

czwartek - niedziela

Gdańsk,
bilety 45 - 80 zł
ulgowy 25 - 40 zł
Kup bilet
lip 20

sobota, godz. 17:00

Gdynia,
bilety 115 - 189 zł
Kup bilet
Bibobit zdążył już dzielić scenę z takimi wykonawcami jak Michał Urbaniak, Leszek Możdżer, Hypnotic Brass Ensemble, Richard Bona, Dirty Loops, Keyon Harrold czy Cory Henry. Ich debiutancki album Podróżnik, na którym zaśpiewała Urszula Dudziak, branżowy portal JazzPRESS określił "energetyczną petardą o sile bomby termobarycznej". Entuzjastyczne recenzje doprowadziły zespół do wielu koncertów na czele z takimi wydarzeniami jak Pol'and'Rock Festival, Orange Warsaw Festiwal, Edison i Męskie Granie (zarówno w 2022 roku jak i wcześniej jako zwycięzcy konkursu Męskie Granie Young). Jesienią 2021 roku ukazał się ich drugi album, tym razem z nowofalowymi interpretacjami utworów Agnieszki Osieckiej, który powstał po zaproszeniu zespołu do przygotowania finałowego koncertu na festiwal Pamiętajmy o Osieckiej. Koncept album, na którym narratorem jest Agnieszka Osiecka to projekt jak mówią jego autorzy: "na czas, w którym niepewność należy podlewać nadzieją".

jazz - koncerty w Trójmieście


Wydawnictwo zostało trzecią najlepszą płytą roku 2021 z polską muzyką portalu onet i figurowało w Radio 357 oraz Radio Nowy Świat jako płyta tygodnia. Obecnie kończą prace nad drugą autorską płytą, z której pierwsze single będzie można usłyszeć jeszcze w tym roku.

Opinie

Sprawdź się

Studium Wokalno-Aktorskie to:

 

Najczęściej czytane