• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert w okazji 75-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi

Stacja Kultura zaprasza 2 grudnia o godzinie 18:00 na uroczysty koncert w okazji 75-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi. Wieczór uświetni recital Sambora Dudzińskiego "Solo z publicznością". Będzie to koncert, jakiego jeszcze w naszej bibliotece nie było!

kwi 5

piątek, godz. 19:00

bilety 137 - 180 zł
Kup bilet
cze 22

sobota, godz. 19:00

bilety 100 - 120 zł
Kup bilet
Wstęp na wydarzenie jest wolny, ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują bezpłatne wejściówki, które będzie można odbierać u bibliotekarzy od 27 listopada w godzinach otwarcia placówki.

Sambor Dudziński - artysta totalny: performer, multiinstrumentalista, showman, haryzmatyczny wokalista, szaman wprowadzający widzów w świat magii teatru i muzycznej sceny live.

koncerty w Trójmieście


Na żywo obsługuje kilkanaście instrumentów w stylistyce live looping, live act. W trakcie koncertu, oprócz śpiewu artysty będzie można usłyszeć następujące instrumenty muzyczne: Piano elektryczne, Rhodes, Organy, Key-Bass, Saksofony Sopran, Tenor, Klarnet Basowy, Perkusję, Perkusjonalia oraz instrumenty etniczne: Duduk - Armenia, Sopiłka - Ukraina, Didgeridoo - Australia, Drumle - afryka, Berimbao - Brazylia, Lira korbowa - Polska.

Recital jest zaproszeniem do pracowni artysty ponieważ piosenki powstają w trakcie widowiska. Na dużym ekranie pojawiają się słowa napisane na kartkach przez widzów. Podczas recitalu słowa zamieniane są w piosenki. Artysta w niezwykły sposób interpretuje poezje i prozę. Widzowie biorą czynny udział w widowisku.

Koncert jest bardzo różnorodny pod względem muzycznym - w utworach pojawia się muzyka filmowa i teatralna, Jazz, Blues, Rock progresywny, muzyka współczesna oraz wokal wielogłosowy w różnych stylistykach od jazzowej, przez bellcanto, po etniczną oraz eksperymentalną.

Artysta, oprócz Polski, występował w USA, Japonii, Niemczech, Finlandii, Francji, Danii, Rosji, na Węgrzech, Rumunii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii.
Zapraszamy!

Informacja o biletach

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują bezpłatne wejściówki, które będzie można odbierać u bibliotekarzy od 27 listopada w godzinach otwarcia placówki.

Opinie

Sprawdź się

Prawa licencyjne do jakiego głośnego musicalu Amerykanie sami zaproponowali Teatrowi Muzycznemu w Gdyni?

 

Najczęściej czytane