• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert świąteczny (1 opinia)

Koncerty Świąteczne Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot to już tradycja, pozwalająca melomanom na chwilę wytchnienia i refleksji w zabieganym okresie przedświątecznej gorączki. W minionych latach sopoccy filharmonicy pod dyrekcją maestro Wojciecha Rajskiego "kolędowali" już wielokrotnie w Wejherowie, Sopocie czy Gdańsku.

lut 25

sobota, godz. 20:00

bilety 169 - 189 zł
Kup bilet
Także i w tym roku Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na wyjątkowy Koncert Świąteczny, który odbędzie się 16 grudnia 2017 roku o godzinie 20.00 w Kościele św. Jerzego w Sopocie. Wyjątkowy, gdyż orkiestra Wojciecha Rajskiego przygotowała dla swoich słuchaczy nietuzinkowy program, na który składają się aranżacje najpiękniejszych świątecznych melodii, znanych przede wszystkim z repertuaru popularnego. Usłyszymy znane amerykańskie piosenki takie jak: "All I want for Christmas", "Last Christmas" czy "Jingle Bells". Zaprezentowana zostanie również francuska kolęda "Petit Papa Noel" oraz nasz rodzimy utwór "Jest taki dzień", a także wybrane utwory z płyty "The Sounds of Christmas".

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Solistami wieczoru będą Joanna Knitter - laureatka Sopockiej Muzy dla Młodych Twórców oraz stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, znana m.in. z folkowego projektu Joanna Knitter Blues & Folk Connection oraz Wojciech Staroniewicz, jeden z najlepszych saksofonistów w kraju. Solistom towarzyszyć będzie trio jazzowe Artur Jurek Trio.

Program:
Najpiękniejsze piosenki świąteczne z różnych stron świata

Wystąpią:
Joanna Knitter - śpiew
Wojciech Staroniewicz - saksofon
Artur JUREK TRIO:
Artur Jurek - piano, aranżacje
Janusz "Macek" Mackiewicz - bas
Roman Ślefarski - perkusja
Wojciech Rajski - dyrygent
POLSKA FILHARMONIA KAMERALNA SOPOT

Krzysztof Dąbrowski - prowadzenie koncertu

Opinie (1)

  • Dla kogo są ulgowe bilety? I czy można je kupic bezpośrednio przed koncertem w kościele?

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Pierwszym gospodarzem Dworu Artusa było: