stat
Impreza już się odbyła

Koncert online Vibin'out w Muzykonie

Pracownia Muzyczna Muzykon ma przyjemność zaprosić na pierwszy koncert z cyklu #MuzykonWspieraArtystów. Jest to inicjatywa, która ma na celu organizowanie koncertów, w trakcie których prowadzona jest zrzutka pieniędzy dla wykonawców. Akcja ma na celu pomóc artystom w trudnych czasach światowej pandemii wirusa COVID-19.

sie 22

niedziela, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 79-129 zł
Kup bilet
cze'22 2

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 85-140 zł
Kup bilet
Koncert Vibin'out będzie wydarzeniem wyjątkowym. Łamać będzie bariery czasu i przestrzeni. Kilkunastu słuchaczy miało szansę wysłuchać go na żywo w naszej Pracowni w ostatni czwartek (02.07), natomiast teraz czeka nas odsłona online na naszej stronie facebooka MUZYKON (12.07/g.20:00).

jazz - koncerty w TrójmieścieW czasie koncertu online będzie można wpłacić dowolną kwotę, aby wesprzeć naszych artystów, którzy, i tu niespodzianka, wspólnie ze wszystkimi będą uczestniczyć w relacji, komentować i odpowiadać na Wasze pytania!

Vibinout to projekt specjalnie przygotowany dla naszej inicjatywy. W skład zespołu wchodzą Danyah (wokal), Mateusz Jaremko (gitara) oraz Tomasz Klepczyński (klarnety). Muzycy zaprezentują utwory znanych wykonawców takich jak Tom Mish, Lianne La Havas czy Bruno Major w oryginalnych aranżacjach.

Danyah -  wokalistka o pięknym, jednocześnie aksamitnym i brzmiącym, barwnym głosie. Rozpoczęła zgłębianie muzyki od występów pod prysznicem oraz w zaciszu domowym inspirując się Christiną Aguilerą, Indią Arie, Willem Smithem i wieloma innymi. Od tamtej pory przechodziła przez górki i dołki związane z trudną relacją z muzyką. Mimo wszystko wciąż decyduje się iść naprzód i rozwijać się każdego dnia. Obecnie szuka własnego brzmienia słuchając artystów takich jak Tom Misch, Bruno Major czy Lianne la Havas, jednak wciąż pamiętając o tym co w śpiewie dla niej najważniejsze - emocje.

Mateusz Jaremko - uczestnik mistrzowskich warsztatów gitarowych, które prowadził Pat Metheny. Joe Pass, Wes Montgomery czy Jim Hall - dokonania tych Panów zrobiły na nim tak duże wrażenie, że postanowił pójść w kierunku muzyki jazzowej. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku instrumentalistyki jazzowej. Mateusz współtworzy wiele projektów w duetach z wokalistami. Repertuar oscyluje głównie w stylistyce jazz, pop, soul, rnb. Uważa, że akustyczne koncerty w duecie wprowadzają spokój i niepowtarzalny klimat.

Tomasz Klepczyński - klarnecista, saksofonista, a także kompozytor, aranżer i nauczyciel. Właściciel Pracowni Muzycznej Muzykon w Gdańsku. Absolwent dwóch wydziałów aMuz w Gdańsku instrumentalistyki klasycznej oraz jazzowej. Gra w różnorodnych stylistykach, od klasycznej po projekty muzyki klezmerskiej, ludowej i przede wszystkim jazzowej. Inspiruje się muzyką świata, przenikaniem się stylistyk. Aktualnie przygotowuje się do nagrania swojego pierwszego albumu.

Link do zbiórki:
Zrzutka


Znajdziesz nas także:
Fanpage Muzykon
@pracownia.muzykon
www.muzykon.plEnglish version:

The music lab Muzykon is pleased to invite you to the first concert that will begin the series of concerts #MuzykonWspieraArtystów ( Muzykon supports artists). It's an initiative that is created to support artists during tough times of the COVID-19 pandemic.

The Vibin' out concert is a special event that will give you a unique experience. Some of you visited Muzykon on the 02.07 at 20:00 to enjoy the experience in person but now join us on 12.07 at 8 p.m. for the online stream where our artists will engage with you personally.

Vibin'out is a project prepared to support artists by donations. The first musicians to represent this initiative are:

Danyah (vocalist), Mateusz Jaremko (guitar) and Tomasz Klepczyński (clarinet). You'll be able to hear songs from artists like Tom Misch, Lianne la Havas and Bruno Major in original arrangments.

Come meet the artists in person!

Donation link:
Zrzutka


Fanpage Muzykon
sunday 12.08.2020 7 p.m.

Find us:
Link -> Fanpage Muzykon
@pracownia.muzykon
www.muzykon.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaki autorski teatr tworzy znany trójmiejski performer Krzysztof "Leon" Dziemaszkiewicz?