Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert muzyki filmowej (1 opinia)

Październik to miesiąc jesiennej szarugi i nostalgii. Jak w tym czasie wprowadzić się w doskonały nastrój i poprawić sobie humor na kolejne dni? Przyjść 19 października na "Koncert muzyki filmowej" do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej!

Wyjątkowy wieczór z muzyką filmową to doskonała propozycja na spędzenie wolnego czasu - zarówno dla młodych, jak i starszych. W repertuarze koncertu znalazły się bowiem hity z takich perełek światowej kinematografii, jak m.in. "James Bond", "Star Wars", "Piraci z Karaibów", "Avengers", jak i "West Side Story", "City Lights" czy "Moulin Rouge". Na scenie wystąpią uznani artyści: wybitna i wszechstronnie uzdolniona skrzypaczka Natalia Walewska, koncertmistrzyni Orkiestry Polskiej Filharmonii Bałtyckiej; współpracująca z gwiazdami i zespołami światowego formatu harfistka Małgorzata Zalewska oraz solistka scen operowych i laureatka wielu konkursów wokalnych, sopranistka Agnieszka Tomaszewska. Za poziom artystyczny koncertu i przygotowanie orkiestry odpowiada współpracujący na stałe z największą sceną operową w Polsce - Teatrem Wielkim - Operą Narodową dyrygent: Piotr Staniszewski.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Koncert poprowadzi znakomity dziennikarz Radio Gdańsk - Kamil Wicik.

To pełne zwrotów akcji, wielkich emocji i trzymające w napięciu wydarzenie jest idealną propozycją zarówno na randkę, spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinne spędzenie czasu!

Robert Kabara - dyrygent
Natalia Walewska - skrzypce
Agnieszka Tomaszewska - sopran
Małgorzata Zalewska - Guthman - harfa
Orkiestra Amberto
Kamil Wicik - konferansjer

Przeczytaj także

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Koncert do namaszczenia uszu

    Koncert na wysokim poziomie, wspaniałe wrażenia. Niezwykła postać Pani Natali Walewskiej ! Charyzma, bo tylko tak można określić reakcje publiczności. Jak się okazuje i skrzypce mogą porwać. W głowie mi jeszcze pozostała muzyka godz.23.30. Świetny też pomysł na program filmowy, który dodaje wrażeń wyobraźni, wracając pamięcią do niezapomnianych filmów i melodii. Brawo Filharmonia i Pani Natalia Walewska

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Nagroda Literacka Gdynia dla autorów najlepszych książek wydanych w poprzednim roku przyznawana jest rokrocznie od: