stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert dla Mieszkańców - Pamiętajmy o Osieckiej (2 opinie)

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Sopotu na wyjątkowy wieczór w Operze Leśnej - koncert Pamiętajmy o Osieckiej.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Koniec lata ma swoje przywileje. Od niedawna jednym z nich jest koncert dla mieszkańców, który wspólnymi siłami organizujemy w Operze Leśnej. Tym razem sytuacja jest wyjątkowa - to lato było inne niż wszystkie - kosztowało nas wszystkich dużo wysiłku i uwagi. Ciężka praca zasługuje na chwilę prawdziwego relaksu. W tym roku znajdziemy go w twórczości Agnieszki Osieckiej, której twórczość - pozornie dobrze znaną - wciąż odkrywamy na nowo.

Pomoże nam w tym zespół sopockiego Teatru Atelier - miejsca, z którym Agnieszka Osiecka była mocno związana i któremu patronuje aż do dzisiaj. Teatr od 23 lat organizuje konkurs na interpretację jej piosenek. Finaliści i finalistki tegorocznej edycji tego konkursu zaprezentują się na scenie w pierwszej części koncertu.

Druga część to zaś czas na popisowe wykonania przygotowane przez Annę Dereszowską, Katarzynę Dąbrowską, Magdalenę Smalarę, Magdę Umer i Katarzynę Zielińską.

Za muzyczną stronę koncertu odpowiadać będzie zespół Jacka Piskorza i Polska Filharmonia Kameralna Sopot. Dyrektorem artystycznym koncertu jest Jerzy Satanowski.
Dla mieszkańców Sopotu bilety są dostępne w niższych cenach 10-20 zł (w zależności od sektora). Regularna cena to 40-50 zł (w zależności od sektora).
W przerwie koncertu o nastrój dodatkowo zadbają LASY nowa przestrzeń barowa na terenie Opery Leśnej.
 

Projekt zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Dla mieszkańców Sopotu bilety są dostępne w niższych cenach 10-20 zł (w zależności od sektora). Regularna cena to 40-50 zł (w zależności od sektora).

Opinie (2)

  • ja też

    • 0 0

  • Pamiętajmy o maseczkach

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Z jakiego języka pochodzi drugi człon nazwy teatru tańca - Teatr Amareya?