stat
Impreza już się odbyła

Koncert Vibin'out w Muzykonie

lip 28

środa, godz. 20:00

Sopot,
bilety 20 zł
cze'22 2

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 85-140 zł
Kup bilet
Pracownia Muzyczna Muzykon ma przyjemność zaprosić na pierwszy koncert z cyklu #MuzykonWspieraArtystów.

jazz - koncerty w Trójmieście


The music lab Muzykon is pleased to invite you to the first concert that will begin the series of concerts #MuzykonWspieraArtystów (You can find english version down below the text).

Jest to inicjatywa, która ma na celu organizowanie koncertów, w trakcie których prowadzona jest zrzutka pieniędzy dla wykonawców. Akcja ma na celu pomóc artystom w trudnych czasach światowej pandemii wirusa COVID-19.

Koncert Vibin'out będzie wydarzeniem wyjątkowym. Łamać będzie bariery czasu i przestrzeni. Będziecie mieć szansę wysłuchać go na żywo w naszej Pracowni (02.07/g.20.00) lub online na naszej stronie facebooka (05.07/g.19:00).

Bilety na koncert na żywo można uzyskać wpłacając na zrzutkę 20 zł oraz potwierdzając swoją rezerwację pod naszym numerem telefonu +48 575 707 887.
Uwaga! Ilość biletów ograniczona do 20 sztuk!
Link do zrzutki:
Zrzutka

Odsłona koncertu w formie online również będzie wyjątkowa, ponieważ razem z Wami oglądać i komentować będą ją nasi wykonawcy. Będą także odpowiadać na wasze pytania.

Zasady bezpieczeństwa koncertu na żywo!
Ilość osób ograniczyliśmy o połowę, czyli jest tylko 20 biletów. Każdy uczestnik koncertu ma obowiązek zdezynfekować dłonie (płyn dezynfekcyjny będzie dostępny) oraz ma obowiązkowo mieć maseczkę.

Vibinout to projekt specjalnie przygotowany dla naszej inicjatywy. W skład zespołu wchodzą Danyah (wokal), Mateusz Jaremko (gitara) oraz Tomasz Klepczyński (klarnety). Muzycy zaprezentują utwory znanych wykonawców takich jak Tom Mish, Lianne La Havas czy Bruno Major w oryginalnych aranżacjach.

Danyah wokalistka o pięknym, jednocześnie aksamitnym i brzmiącym, barwnym głosie. Rozpoczęła zgłębianie muzyki od występów pod prysznicem oraz w zaciszu domowym inspirując się Christiną Aguilerą, Indią Arie, Willem Smithem i wieloma innymi. Od tamtej pory przechodziła przez górki i dołki związane z trudną relacją z muzyką. Mimo wszystko wciąż decyduje się iść naprzód i rozwijać się każdego dnia. Obecnie szuka własnego brzmienia słuchając artystów takich jak Tom Misch, Bruno Major czy Lianne la Havas, jednak wciąż pamiętając o tym co w śpiewie dla niej najważniejsze - emocje.

Mateusz Jaremko - uczestnik mistrzowskich warsztatów gitarowych, które prowadził Pat Metheny. Joe Pass, Wes Montgomery czy Jim Hall - dokonania tych Panów zrobiły na nim tak duże wrażenie, że postanowił pójść w kierunku muzyki jazzowej. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku instrumentalistyki jazzowej. Mateusz współtworzy wiele projektów w duetach z wokalistami. Repertuar oscyluje głównie w stylistyce jazz, pop, soul, rnb. Uważa, że akustyczne koncerty w duecie wprowadzają spokój i niepowtarzalny klimat.

Tomasz Klepczyński klarnecista, saksofonista, a także kompozytor, aranżer i nauczyciel. Właściciel Pracowni Muzycznej Muzykon w Gdańsku. Absolwent dwóch wydziałów aMuz w Gdańsku instrumentalistyki klasycznej oraz jazzowej. Gra w różnorodnych stylistykach, od klasycznej po projekty muzyki klezmerskiej, ludowej i przede wszystkim jazzowej. Inspiruje się muzyką świata, przenikaniem się stylistyk. Aktualnie przygotowuje się do nagrania swojego pierwszego albumu.

Link do zrzutki:
Zrzutka

Koncert Vibin'out
Pracownia Muzyczna Muzykon
ul. Słowackiego 37, Gdańsk
czwartek 02.07.2020 r. godz. 20:00
Fanpage Muzykon
niedziela 05.07.2020 r. godz. 19:00English version:

The music lab Muzykon is pleased to invite you to the first concert that will begin the series of concerts #MuzykonWspieraArtystów ( Muzykon supports artists). It's an initiative that is created to support artists during tough times of the COVID-19 pandemic.

The Vibin' out concert is a special event that will give you a unique experience. Make sure to visit Muzykon on the 02.07 at 20:00 to enjoy the experience in person or join us on 05.07 at 19:00 for the online stream where our artists will engage with you personally.

Tickets for the live concert are available on https://zrzutka.pl/uzwy6m where You can contribute 20zł to this cause.

Make sure to confirm Your seat reservation at +48 575 707 887.

There are only 20 spots available!


**Safety measurments**

Each participant is required to disinfect their hands before entering the lab and have a protective mask.

A hand disinfectant and masks will be available on the spot.

Vibin'out is a project prepared to support artists. The first musicians to represent this initiative are:

Danyah (vocalist), Mateusz Jaremko (guitar) and Tomasz Klepczyński (clarinet). You'll be able to hear songs from artists like Tom Misch, Lianne la Havas and Bruno Major in original arrangments.

Come meet the artists in person!

Support this experience at:
Zrzutka

Concert Vibin'out
Pracownia Muzyczna Muzykon
Słowackiego 37 street, Gdańsk
Thursday 02.07.2020 8 p.m.
Fanpage Muzykon
Sunday 05.07.2020 7 p.m.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaki autorski teatr tworzy znany trójmiejski performer Krzysztof "Leon" Dziemaszkiewicz?