• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Koncert Trzech Tenorów i Orkiestra Księżniczek- PREMIERA w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku

 • sobota, 20 maja 2023, godz. 17:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  139 - 179
  Kup bilet

Koncert Trzech Tenorów i Orkiestra Księżniczek- PREMIERA w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbędzie się 20 maja 2023r.

Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego - premiera. Najlepsi polscy tenorzy z towarzyszeniem jedynej na świecie orkiestry księżniczek. Jedyny taki projekt!
- NAJLEPSI POLSCY TENORZY Z TOWARZYSZENIEM JEDYNEJ NA ŚWIECIE ORKIESTRY KSIĘŻNICZEK
- GWIAZDORSKA OBSADA
- BALET
- PROJEKCJE MULTIMEDIALNE

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Koncert roku - połączenie wspaniałych głosów tenorowych z jedyną na Świecie Orkiestrą Księżniczek. Znane od kilkudziesięciu lat Koncerty Trzech Tenorów odbywają się niemal na całym Świecie. Inicjatywa organizowania tych znakomitych widowisk zrodziła się dzięki trzem wybitnym, charyzmatycznym tenorom - Luciano Pavarotti, Plácido Domingo oraz José Carreras. The Three Tenors jako pierwsi podbili serca melomanów w każdym zakątku naszego globu.

Koncert Trzech Tenorów z towarzyszeniem jedynej na Świecie Orkiestry Księżniczek programowo nawiązywać będzie do Gali z udziałem trzech największych tenorów świata. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wspaniałe głosy, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, ale przede wszystkim oni - trzej znakomici tenorzy młodego pokolenia - Tomasz Tracz, Aleksander Kruczek i Sławomir Naborczyk. Gościnnie wystąpią znakomite sopranistki - Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk i Justyna Bujak.

Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje. Wśród nich: Aria Barinkaya "Wielka sława to żart", "Nessun Dorma", Toast "Libiamo", "La donna è mobile, "Volare", fragmenty z filmu "Ojciec Chrzestny", czy nieśmiertelne "O sole mio"! Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Artyści tego wieczoru udowodnią, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic. To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko.
Koncert Trzech Tenorów i Orkiestra Księżniczek to także olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz Orkiestry wykonującej to niezwykłe widowisko. Artyści przeniosą Państwa do bajkowego świata. Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z nami najpiękniejsze melodie jak choćby "Wielka sława to żart", czy "O sole mio". Chcemy śpiewać i bawić się na scenie razem z Państwem!

Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art. Zakaz kopiowania!
Kup bilet
mar 14

wtorek, godz. 19:00

bilety 80 - 140 zł
Kup bilet
maj 14

niedziela, godz. 18:00

bilety 95 zł

Opinie

Sprawdź się

Kto napisał książkę zainspirowaną życiem w falowcu?