• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert Sylwestrowy na bis

Teatr Muzyczny w Gdyni w tym roku wyjątkowo na gościnnych deskach Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Zapraszamy w niepowtarzalną muzyczną podróż i jak co roku postaramy się Państwa zaskoczyć konwencją, humorem i repertuarem.

gru 31

niedziela, godz. 19:00

bilety 90-590 zł
Kup bilet
lut 24

sobota, godz. 19:00

Gdańsk Sopot,
bilety 129 - 399 zł
Kup bilet
Usłyszymy największe przeboje znane z takich musicalowych hitów jak m.in. CHICAGO, SHREK, SPAMALOT, PIĘKNA I BESTIA, GREASE, UPIÓR W OPERZE i wiele, wiele innych...Zaskakująca fabuła, wybuchowa mieszanka humoru i dobrej zabawy. Wieczory koncertowe są doskonałą okazją, abyśmy złożyli sobie życzenia noworoczne - zapraszamy na wspólną lampkę szampana!

Koncerty Sylwestrowe odbywają się od 1995 r., z krótką przerwą w latach 1998-2000, zatem tegoroczny spektakl będzie piętnastym z kolei. Każdy z nich był niepowtarzalny, przygotowany z myślą o tej wyjątkowej okazji. Prezentowaliśmy najpopularniejsze przeboje z naszego repertuaru i największe musicalowe hity. Wykonywaliśmy również całkiem nowe, nie tylko musicalowe utwory, aby zaprezentować widzom coś, czego nie mieli okazji widzieć wcześniej na scenie Muzycznego.

Odbyły się koncerty z utworami z repertuaru różnych wykonawców (koncert z przebojami zespołu ABBA w 2008 r.), z przebojami z musicali filmowych ("Night Fever" w 2004 r.), wieczór wspomnień minionych dekad. Koncerty to także okazja do spojrzenia z przymrużeniem oka na rzeczywistość - motywem przewodnim żartów i skeczy były afery szpiegowskie, biesiady polskie, teleturnieje i telewizyjne show, generalny remont Teatru i wiele innych, aktualnych w danym roku tematów.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    68, 77, 85 zł
Ceny w weekendy:
68 zł - III miejsca
77 zł- II miejsca
85 zł - I miejsca
Dla emerytów, rencistów i uczniów 40% zniżki.

Opinie

Sprawdź się

Do czego wykorzystywano w XI wieku wieżę obecnego Muzeum Archeologicznego w Gdańsku?