• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Koncert Sławka Uniatowskiego w Gdańsku

Refleksyjne teksty, poruszające tematy miłości, bliskości oraz przemijania kolejny raz wybrzmią na scenie Filharmonii Bałtyckiej. Koncert odbędzie się 1 grudnia.
Refleksyjne teksty, poruszające tematy miłości, bliskości oraz przemijania kolejny raz wybrzmią na scenie Filharmonii Bałtyckiej. Koncert odbędzie się 1 grudnia. mat. pras.

Koncert Sławka Uniatowskiego to ciekawa propozycja spędzenia jesiennego wieczoru w wyjątkowej atmosferze. Klimatyczna muzyka, teksty z przesłaniem, bardzo dobry kontakt ze zgromadzoną publicznością i owacje na stojąco - tak w wielkim skrócie można podsumować koncerty Uniatowskiego. Wokalista wystąpi w Gdańsku już 1 grudnia w Polskiej Filharmonii BałtyckiejMapka.Uniatowski w ramach trasy "The Best Of" w FilharmoniiPo gorąco przyjętej trasie The Best Of, w wypełnionych po brzegi salach, zapraszamy na drugą odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami swoich największych, muzycznych idoli. Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha. Na koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty "Methamorphosis", a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu "Wielki Błękit", którego premiera planowana jest na 2022 rok. Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci. Bilety na wydarzenie można zakupić na stronie eBilet.pl.

Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami, jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami, wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony'ego Bennetta, Nat "King" Cole'a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (3) 2 zablokowane

 • Muzyka nie moje gusta, ale wydaje się spoko, choć mam pewne dziwy. Chodzi o to, że segment rynku muzycznego w jaki on targetuje(mruczanki dla 25/30 latek z kotem), jest już obecnie bardzo mocno eksploatowany przez wielu mu podobnych Alvaro, więc trzeba mieć odwagę, żeby chcieć się tam wcisnąć

  • 5 0

 • Uniatowski a Zaucha

  Piękny głos, ale jego teksty po prostu mizerne. Jak bardzo kontrastują z tekstami Zauchy, którego covery tak pięknie śpiewa...
  "I know, I know, I know Things come, things change, things go" kontra coś z Zauchy: "Bądź moim natchnieniem, że świat zmienię przeświadczeniem. Improwizacją kolorową rządź, Ekranizacją moich marzeń bądź."

  • 8 0

 • Sławek?

  Chłopiec?

  A kiedy już się oswoiłam z bielizną Sekrety babskie przestały mi być obce I wiem, że wolę raz być z mężczyzną Niż zmarnować całe życie z chłopcem.

  • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Do DNA
wystawa
lut'21 13-31.12
g. 10:00 - 16:00
Gdańsk, Narodowe Muzeum Morskie
15 zł
ulgowy 10 zł
Pobożni i cnotliwi. Dawni gdańszczanie w zwierciadle sztuki
wystawa
maj'21 15-31.12
g. 11:00 - 18:00
Gdańsk, Muzeum Narodowe
Zajęcia musicalowe
warsztaty
Gdynia, Virtuo
280 zł
ulgowy 180 zł

Sprawdź się

Sprawdź się

Dużą chlubą Teatru Szekspirowskiego jest otwierany dach. Ile on waży?