• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Koncert Razzle Dazzle "City of stars"

Z przyczyn od nas niezależnych musimy odwołać niedzielny koncert (7.11.21). Jest nam ogromnie przykro, bo bardzo chcieliśmy wystąpić dla Was i zaprezentować nowy repertuar. Dołożymy wszelkich starań, żeby koncert odbył się w innym, możliwie szybkim terminie. Śledźcie strony Chóru "Razzle Dazzle", będziemy Was informować! Trzymajcie się!

kwi 1

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
ulgowy 30 zł
przedsprzedaż 30 zł
kwi 21

piątek, godz. 19.00

bilety 40 zł
Kup bilet
Zapraszamy na koncert "City of stars" Chóru "Razzle Dazzle", który zaprezentuje wystrzałowy repertuar muzyki filmowej i rozrywkowej z towarzyszeniem instrumentów.

muzyka chóralna - koncerty w Trójmieście


Zabierzemy Was do Hollywood, Krainy lodu i na księżyc!
Na słuchaczy czekają przeboje takie jak: "Here Comes The Sun" zespołu The Beatles", piosenka stulecia "Stand by me", "Barbar' Ann" grupy "The Beach Boys" czy "Moon River" znane z filmu Śniadanie u Tiffaniego. Zespołowi towarzyszyć będą instrumentaliści: Dominik Kisiel na fortepianie, Michał Bąk na kontrabasie oraz Łukasz Szlawski na djembe.
Chór wystąpi pod kierownictwem Julii Danielewicz.

Chór mieszany Razzle Dazzle powstał w 2018 roku i obecnie liczy 35 członków. Od lipca 2019 roku grupa działa pod skrzydłami Fundacji Śpiewaj!. To amatorski, kameralny zespół, którego znakiem rozpoznawczym jest światowy repertuar i niecodzienne pomysły zaczerpnięte z edukacji chóralnej z USA i Kanady. Muzykę jaką śpiewają, doskonale opisuje nazwa ich grupy. Razzle dazzle to wrzawa lub zamieszanie, a samo dazzle znaczy olśniewać. Tak też chcą się prezentować publiczności. Zespołowi przewodzi dyrygentka Zuzanna Popiołkiewicz absolwentka dyrygentury chóralnej Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Marcina Tomczaka i prawa na Uniwersytecie Gdańskim.
Zespół zaśpiewał do tej pory ponad 50 koncertów w najważniejszych ośrodkach kultury w Trójmieście.
W grudniu 2020 roku otrzymał Złoty medal na 2nd World Virtual Choir Festival w Bandung w Indonezji kategorii Pop and Jazz za wideo do utworu "Barbar' Ann" zespołu "The Beach Boys". Spośród 72 teledysków nadesłanych z całego świata chór został wyróżniony także Nagrodą Specjalną za Best Artistic Visualization.

W listopadzie 2019 roku Razzle Dazzle wyśpiewał srebro podczas V Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Współczesnej w Gdańsku "Music Everywhere" w kategorii muzyki rozrywkowej, folk i gospel. Dodatkowo w konkurencji Extra Choir Games za swoją prezentację otrzymał wyróżnienie za najlepszy kontakt z publicznością.

W 2020 roku pierwszy wirtualny teledysk chóru - Evening Rise - został wyróżniony prezentacją na Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów Narodowego Centrum Kultury, której tematem były kulturalne działania w sieci.

Zapraszamy!

Opinie

Sprawdź się

Skąd nazwa statku Sołdek?