stat
Impreza już się odbyła

Koncert "Nie mam serca do miłości"

Już 20 listopada o godzinie 17:00 zapraszamy na koncert Chóru Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego NON SERIO. W czasie sobotniego koncertu zabrzmią piosenki z kabaretu Starszych Panów, miłosne songi, pieśni gospel i pieśni z kręgu muzyki żydowskiej.

mar 11-13

piątek - niedziela

Gdańsk
Wstęp wolny
Chór Wydziału Zarządzania UG "NON SERIO" powstał w 1990 r. Pretekstem do zawiązania grupy był koncert dyplomowy założycielki i obecnej dyrygentki chóru Beaty Borowicz. Skład zespołu ograniczał się wówczas do kilkunastoosobowej grupy przyjaciół.

muzyka chóralna - koncerty w Trójmieście


Chór Wydziału Zarządzania UG można usłyszeć w bardzo różnorodnym repertuarze klasycznym, rozrywkowym, kabaretowym, cerkiewnym, gospel, w repertuarze a cappella, ale i w towarzystwie orkiestry symfonicznej czy muzyków jazzowych.

Grupa ma na swoim koncie liczne nagrania płytowe i telewizyjne. Jest laureatem nagród na festiwalach m.in I miejsca na IV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Religijnej w Rumi, nagrody za najlepszy debiut i atrakcyjną prezentację wartości ludycznych Ogólnopolskiego Turnieju Chórów Legnica Cantat 25, II miejsca na XXX Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach, Grand Prix I Ogólnopolskiego Konkursu Chórów Gospel Camp Meeting w Osieku, I miejsca w kategorii Chórów Akademickich w Ogólnopolskim Turnieju Chórów LEGNICA CANTAT 28.

Uwaga! Wszystkich gości obowiązuje reżim sanitarny związany z pandemią COVID-19. Wstęp na koncert wyłącznie w maseczkach.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile rejsów pod polską banderą odbył Dar Pomorza?