• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Muzyki Polskiej

Zapraszamy na koncert muzyki akustycznej na żywo, w wykonaniu kwartetu smyczkowego Baltic String Quartet, celebrującego piękno i różnorodność muzyki polskiej. Obok muzyki Chopina czy Paderewskiego publiczność usłyszy także przeboje muzyki filmowej m.in. mistrza Kilara, czy hity z seriali polskich. Lider kwartetu - Tomasz Diakun, pomiędzy utworami przedstawi także ciekawostki dotyczące każdego z kompozytorów.

mar 10

niedziela, godz. 18.00

bilety 130 zł
przedsprzedaż 120 zł
wyprzedane
Baltic String Quartet gdański kwartet smyczkowy tworzą absolwenci Akademii Muzycznej w Gdańsku, obecnie związani z Filharmonią Bałtycką i Teatrem Muzycznym. Połączyła ich wspólna pasja, szerokie spojrzenie na sztukę i poczucie humoru. Muzycy spełniają się zarówno w projektach typowo klasycznych, jak i bardziej nowatorskich. Ich repertuar łączy muzykę kameralną, rozrywkową, jazzową oraz elementy kabaretu. Baltic String Quartet jest  pomysłodawcą i organizatorem "Niedzielnych spotkań z muzyką 13:13", które odbywają się cyklicznie w Gdańskim Towarzystwie Przyjaciół Sztuki.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Od 2008 r. organizuje koncerty pod nazwą Chillout Classic", podczas których widzowie mogą relaksować się przy muzyce, leżąc na wygodnych sofach i leżakach, przy zgaszonym świetle.

W składzie:
Kamila Pietrzak wiolonczela,
Sylwia Kolińska skrzypce,
Tomasz Diakun skrzypce,
Tomasz Pozorski - altówka.

 

Opinie

Sprawdź się

Jak brzmi nazwisko XVI-wiecznego tajnego agenta protestanckiego królującego w Dworze Artusa razem z Pamienką z Okienka?

 

Najczęściej czytane