stat
Impreza już się odbyła

Koncert Małgorzaty Lipińskiej z zespołem

Małgorzata Lipińska wystąpi z zespołem w Trójmieście po raz pierwszy od listopada 2019 r. w gościnnej Paszczy Lwa.

REZERWACJE SMS: 508128296
WSTĘP 30 zł, PROSIMY O ODLICZONĄ KWOTĘ.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
MAŁGORZATA LIPIŃSKA Z ZESPOŁEM

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Debiutowała w Bydgoszczy, w studenckim zespole Bez Próby. Była laureatką wielu festiwali piosenki studenckiej (m.in. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie). Po przerwie powróciła do występów z autorskim programem. Oprócz liderki zespół tworzą: Adam Budziński gitara, Grzegorz Bielawski gitara, Tomasz Pastuszak harmonijki ustne, Wojciech Sokołowski gitara basowa.

W sierpniu 2019 r. zespół wydał debiutancką płytę z autorskimi piosenkami Małgorzaty Lipińskiej pt. Zatrzymaj. Dobrym słowem opatrzyła płytę Aleksandra Bacińska - poetka, autorka tekstów piosenek:
"Warto było czekać na tę płytę, żeby usłyszeć kroki wrześniowego żołnierza, zobaczyć jak tańczy Ryfka, poczuć pachnące słowem powietrze. Małgosia Lipińska o sprawach istotnych potrafi mówić pogodnie, w doborowym towarzystwie gitar i czujnej harmonijki. Na nasze i swoich piosenek szczęście. Zatrzymaj się, żeby usłyszeć, jak ciepło zostają z nami. Na dobre. I gdy przyjdzie długa zima".
Zapowiedź jednego z organizatorów występu:

Małgorzata Lipińska jest mistrzynią w klasie liryki piosenki. Reprezentując przed laty środowisko bydgosko-toruńskie, w dominującą turystyczną formę wspólnego śpiewania wniosła nową jakość, skłaniając do zatrzymania się, wsłuchania w poetycką treść. Mając w programie kilka uznanych już autorskich klasyków śpiewanej liryki, wciąż tworzy, odnajdując w codziennych realiach niesłabnącą inspirację.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jednym z najcenniejszych eksponatów Muzeum Narodowego w Gdańsku jest srebrna ozdoba z XIII w., której podstawę stanowi...?