• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Karuzela GNA (1 opinia)

Koncert KARUZELA GNA to spektakularne wydarzenie, które zawiruje Waszym życiem. Usłyszycie zupełnie nowe aranżacje największych polskich przebojów. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: "Biała Armia", "Zacznij od Bacha", "Cichosza", "Nie pytaj o Polskę" czy "Ludzkie gadanie".

JEDYNY TAKI KONCERT W POLSCE
Kilkudziesięciu artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie chóru Music Everywhere, goście specjalni, band, wizualizacje... To równanie może mieć tylko jeden, fenomenalny wynik - ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście! To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Zanurzcie się w świecie niezwykłych dźwięków i poznajcie nowe oblicze znanych piosenek: "Jesteś lekiem na całe zło", "Byłaś serca biciem", "Czas nas uczy pogody" i wielu innych.

jazz - koncerty w Trójmieście


Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

MUSIC EVERYWHERE
Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, Tomsona i Barona i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej. Od lat wierni swojemu stylowi, łączą klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że "muzyka to dopiero początek". Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę - w muzyce i w życiu. Stworzyli niezapomniany show, podczas którego zapewniają, że "czas ich uczy pogody". Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć "w głośnikach wciąż muzyka gra". Jak im nie wierzyć?

Wsiadajcie do muzycznej karuzeli i dajcie się porwać największym polskim przebojom muzyki rozrywkowej!

Czas trwania: 1h 40 minut

Obsada:
Główni wykonawcy:
artyści Music Everywhere
Goście specjalni:

10.10.2022 - Gdynia - Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska-Paciorek
15.10.2022 - Toruń - Kuba Jurzyk, Paulina Grochowska
28.10.2022 - Łódź - Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska-Paciorek
12.11.2022 - Katowice - Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska-Paciorek
01.12.2022 - Kraków - Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska-Paciorek
13.01.2023 - Lublin - Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska-Paciore

Opinie (1)

  • opina

    Super widowisko artystyczne, przeżycie wenętrzne porównywalne jak by człowiek znalazł sie winnej rzeczywistości bardziej bajkowej ,bardziej kolorowej i jak by nie stej ziemi polecam wszystkim

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Który gdyński teatr wystawia spektakle na Scenie Letniej w Gdyni Orłowie?