• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Karnawałowy - Love,Love,Love....

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Love, Love, Love... Między innymi te magiczne słowa z przeboju All You Need Is Love zespołu The Beatles w wykonaniu grupy Żuki tego wieczoru popłyną w świat na Nowy Rok z Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Koncert przepełniony będzie #musicthebeatles o miłości, pokoju, nadziei, głównie takimi utworami, jak All My Loving, She Loves You, Hey Jude, Let It Be, Imagine oraz innymi, ponadczasowymi hitami legendarnej czwórki z Liverpoolu. Nie zabraknie także muzycznych niespodzianek z repertuaru Krzysztofa Klenczona, Czesława Niemena i z autorskiej płyty Moment.

Relacja z imprezy

Wspaniała, wielopokoleniowa tematyka, wierne interpretacje zespołu Żuki doceniane dotychczas w 16. krajach świata, gwarantują niepowtarzalną, ekskluzywną, karnawałową atmosferę spotkania w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Koncert stanowi także ukłon dla twórczości Johna Lennona, którego na świecie nie ma już od 40 lat.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Bitelsowskie, wieczorowe stroje mile widziane.

Zespół Żuki
Joachim Perlik - śpiew, fortepian
Prowadzenie: Krzysztof Dąbrowski

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Na Darze Pomorza można było zobaczyć spektakl: