• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Karnawałowy - Bal Gdański: W filmowym kadrze

Zapraszamy do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Koncert Karnawałowy - Bal Gdański: W filmowym kadrze. Po koncercie można zostać i potańczyć na foyer Filharmonii. Bal potrwa do 2:00 rano.

Wystąpią:
Orkiestra Kameralna Progress
Szymon Morus - dyrygent
oraz zaproszeni goście:
Joanna Nawrot - sopran
Andrzej Wojciechowski - klarnet
Jakub Ostrowski - fortepian

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Prowadzenie: Krzysztof Dąbrowski

Usłyszymy m.in. utwory z wielkich filmowych hitów, takich jak: "Zapach kobiety", "Misja", "Czterdziestolatek" czy "Zimna wojna". Podczas koncertu zaprezentowane zostaną również tematyczne suity orkiestrowe: suita filmów akcji oraz suita polskich seriali. Nie zabraknie też fragmentów dźwiękowych z najnowszych filmowych hitów, bijących aktualnie rekordy popularności, m.in.: "The Crown", "Outlander", czy "Dom z papieru".

Ten wyjątkowy koncert pozwoli docenić kunszt oraz talent najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej. To wieczór z muzyką, która rozpala publiczność na całym świecie! W podróż po dźwiękowych przestworzach zabierze Państwa Orkiestra Kameralna Progress pod batutą Szymona Morusa oraz zaproszeni goście: Joanna Nawrot (sopran), Andrzej Wojciechowski (klarnet) oraz Jakub Ostrowski (fortepian).

Osoby uczestniczące w Koncercie Karnawałowym zachęcamy do udziału w Balu Karnawałowym, który rozpocznie się po koncercie. Jest możliwość wykupienia eleganckiej kolacji (i zarezerwowania stolika), zorganizowanej przez firmę BanGlob.

---
Sponsor Strategiczny PFB: Energa Grupa Orlen
Główny Sponsor PFB - Mecenas Kultury: PGE Polska Grupa Energetyczna

Partner medialny PFB w 2023 roku: Ruch Muzyczny

Patroni medialni: Trojmiasto.pl, Radio GdańskPomorskie.euPresto

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywa się zamiejscowy oddział Muzeum Narodowego w Będominie?