• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert Filmy Klasy B oraz Adam Kempa

25 czerwca zapraszamy na drugi koncert w ramach cyklu "Odbijając piłeczki".

w każdą środę (od 14.09 do 28.12.2022), godz. 20:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
 
W przestrzeni HALO KULTURA wystąpią:
Filmy Klasy B - Debiutancki koncert wykonawcy funk, electrofunk i synthwave z Trójmiasta. Produkuje dla Was hity z VHS. Artysta, ukrywający się pod tym pseudonimem tworzy na trójmiejskiej scenie undergroundowej, rockowej i bluesowej od prawie dwóch dekad. Filmy Klasy B to świeżość, to nawiązanie do najlepszych tradycji krajowego synth-popu wobec której nie można przejść obojętnie.
 
Adam Kempa producent, wokalista, operator gitar i syntezatorów. Związany z zespołami: Godot, Caluskov 102, Rozwód, 5G. Zafascynowany punktem, w którym awangardowe środki wyrazu spotykają się z rozsądną nutką songwriterstwa tworząc ambitne i przyciągające dźwięki. Organizator życia kulturalnego działający w Bydgoszczy, kręcąc się przy inicjatywach wydawnictwa Jvdasz Iskariota, klubu Mózg czy Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.
 
Start: 20:00
Wstęp: Wolny
 
Projekt dofinansowany ze środków miasta Gdyni.

blues / soul - koncerty w Trójmieście

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ze spektaklem "Brzydkie kaczątko" Teatr Miniatura poleciał za granicę. Na Harmony World Puppet Carnival uznano go za najlepszy zespół teatru lalkowego. W jakim mieście został wystawiony?