stat
Impreza już się odbyła

Koncert Dyplomowy Uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Janiny Jarzynówny-Sobczak w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy na koncert Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Janiny Jarzynówny - Sobczak w Gdańsku! Tym razem jest to Koncert Dyplomowy dedykowany uczniom najstarszej klasy, którzy tydzień wcześniej zdają przed państwową komisją swój ostatni, najważniejszy egzamin zawodowy, będący zwieńczeniem całej dziewięcioletniej pracy w szkole.

Relacja z imprezy

Melencolia

lis 9

sobota, godz. 19:00

bilety 35 zł
ulgowy 25 zł
Kup bilet
bilety 45-95 zł
Kup bilet
Oprócz tegorocznych abiturientów zobaczymy również ślubowanie złożone na szkolny sztandar uczniów klas pierwszych. W ten symboliczny sposób najmłodsi zostaną włączeni w poczet uczniów Gdańskiej Szkoły Baletowej i z pełną powagą oraz wyjątkowym wdziękiem rozpoczną swoją niezwykłą, taneczną przygodę.

Już wkrótce Gdańsk zamieni się w taneczną stolicę Polski. Stanie się to za sprawą XXI Ogólnopolskiego Konkursu Tańca, który odbędzie się w dniach 19 - 24 marca 2019 r. Wezmą w nim udział najlepsi uczniowie wszystkich państwowych szkół baletowych w Polsce. Koncert Dyplomowy będzie zatem doskonałą okazją, aby kandydaci gdańskiej szkoły raz jeszcze mogli sprawdzić się na konkursowej scenie Opery Bałtyckiej, a dla Państwa to okazja dokonania oceny poziomu reprezentantów Gdańska.

W klasycznym repertuarze baletowym zobaczymy solistów, a w układach zbiorowych, przygotowanych w ramach lekcji tańca klasycznego, ludowego, współczesnego, charakterystycznego i zajęć hip hopu, pozostałych uczniów Gdańskiej Szkoły Baletowej.

160 wykonawców serdecznie zaprasza na godzinę 18.00 do Opery Bałtyckiej na niezwykły koncert tańca!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Kiedy odbył się pierwszy koncert w Państwowej Operze Bałtyckiej?