• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert Duo del Gesú

Zapraszamy na koncert Przeboje Muzyki Klasycznej & Dedykacje Kompozytorów Pomorza Duo del Gesú, który odbędzie się 4 lipca 2023 o godzinie 18:00 w Sopotece, Kościuszki 14.

gru 10

niedziela, godz. 11:00

bilety 25 zł
wyprzedane
sty 7

niedziela, godz. 17:00

bilety 149 - 219 zł
Kup bilet
Zespół założony został w 2010 przez Arnauda Kamińskiego oraz Krzysztofa Komendarka. Francuski skrzypek i polski altowiolista, którzy poznali się w trakcie studiów na Akademii Muzycznej imienia Stanisława Moniuszki w Gdańsku, szybko pozostawili swój ślad na międzynarodowej scenie muzycznej. Artyści są laureatami licznych nagród, w tym Young Musician International Competition Città di Barletta, stypendiów, a w swoim dorobku mają liczne koncerty oraz udział w międzynarodowych festiwalach.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


W programie koncertu znajdą się między innymi utwory Johanna Straussa, Antonina Dvoraka, Claude'a Debussy, Adama Diesnera, Tadeusza Dixy, Anny Rocławskiej-Musiałczyk i Kamila Cieślika.

Autorskie aranżacje na duet smyczkowy utworów muzycznych inspirowanych kosmosem powstały w związku z 550. rocznicą urodzin Mikołaja Kopernika.

Koncert dofinansowany ze środków Województwa Pomorskiego.
(Źródło opisu: materiały artystów)
Więcej na https://mbp.sopot.pl/wydarzenia/przeboje-muzyki-klasycznej-dedykacje-kompozytorow-pomorza-koncert-duo-del-gesu

Opinie

Sprawdź się

Co to są Baby Pruskie?